درى

اجتماع برای همه

مبارزه برای حقوق اجتماعی

ما به چیزی که مفابل چشمان ما اتفاق می افتد و چیزی که عادی تلقی میشود عادت نخواهیم کرد. شرایط رو به بهبودی نیست. رنج کشیدن و مرگ دیگر یک استثنا نیست. آنها به زندگی روزمره تمام آنهای که تا هنوز به این کشور تعلق ندارند و آنهای که در تلاش آمدن به این کشور است را طبق دلخواه خود شکل میدهند. مردم تحقیر، توهین و لت و کوب میشوند. با همبستگی و اتحاد صد ها هزار انسان بد رفتاری شده و زیرپای میگردد. با ما به چشم شک و سوظن دیده میشود، آنها برای مانع شدن از داخل شدن ما حصار ها میسازند ، برگشت مان میدهند تا ناپدید شویم. اما ما اینجا هستیم ، ما می مانیم ،‌‌ ما از خود امیدها و آرمان ها داریم. ما اجتماع متحد را زنده میسازیم.

یادبود تازه تر از همیشه است

ما دست نمی برداریم، ما تابستان ۲۰۱۵ را به خاطر داریم که صد ها هزار نفرمزرهای اروپا را گشودند. هیچ کسی نتوانست آنها را متوقف کند چون آنها به هیچ کس اجازه توقف کردن آنها را نداد. آنها با پای پیاده برای رسیدن به جایی حرکت کردند. از ایستگاه قطار در بوداپست تا مرز اتریش. آزادی تغییر مکان و حرکت دیگر یک تقاضا باقی نماند، همان جنبش باعث سلب آزادی های شد مانند حق داشتن حقوق، حق بودن و محافظت شدن،‌ حق کمک کردن و داشتن یک آینده. مارش امید (The March of Hope) به عنوان یک رخداد فراموش نشدنی در تاریخ طولانی مبارزه برای حقوق مهاجرت باقی میماند.

حتی امروز، ما در اینجا بسیار هستیم و حتی شاید تعداد ما افرایش یافته باشد. روز به روز ما در صدد مفاومت در مقابل حکم ناعادلانه کنونی هستیم. اعتراضات کوچک و بزرک بخشی از زندگی ما شده است. آرزوی ها ۲۰۱۵ تا حال خفه و خاموش نشده است، این آرزوها  در همبستگی هزاران مردم در جرمنی و اروپا تجلی یافته است. ما به مبارزه خود برای حقوق حضور مهاجرین و بیجاشدگان و هم چنان حق حضور خود ادامه میدهیم. ما حمایت همه روزه را فراهم ساخته ایم و ما به دادستانی ایالتی و اخراج مهاجرین اعتراض میکنیم. ما در مقابل پوپولیسم جدید جناح راست و فاشیستان قدیمی ایستاد شده ایم. ما اینجا هستیم و ما با همه آنهایی که آمده اند همکاری میکنیم. ما همه آنهایی هستیم که اینجا آمده ایم، ما اجتماع متحد هستیم.

از همبستگی تا سیاست

پالیسی های موجود مهاجرت باید تغییر کند و این قابل مذاکره نیست. این یک نقطه مرکزی برای اجرای فعالیت های سیاسی ما است و خواهد بود که اینها مربوط تمام سیاستمداران میشود:

  • حق رفت و آمد: توقف مرگ

جان باختن در دریای مدیترانه باید هرچه عاجلتر پایان یابد، در این موضوع هیچ جایی برای بحث نیست. ما عادی سازی مرگ و شکنجه که از غرق شدن در این دریا میمیرند را در این سرحد کشنده قابل قبول نمیدانیم. مرگ هزاران انسان میتواند فردا اختتام یابد اگر آنها بتواند از طریق طیاره یا کشتی به اروپا سفر نمایند. اما در عوض ستمگران آنهایی که مهاجرین را حمایه و کمک میکنند تحت پیگرد قانونی قرار میدهند. ما مستحق یک عقبگردی در پالیسی مهاجرت اروپا برای گذرگاه امن،‌ ازادی حرکت و نقل مکان و یک اروپای خوش‌آمد گوی هستیم.

  • حق بود و باش: توقف ترس

طی چند سال گذشته صد ها هزار نفر به آلمان رسیده اند، اما صد ها هزار دگر هنوز نمیدانند که آنها میتوانند بمانند یا نه؟ بدون حق بودوباش آنها هنوز با ترس، ناامنی و بلاتکلیفی دست و پنجه نرم میکنند بعوض آنکه بخود آینده بسازند. این نه تنها برای مهاجرین بلکه همه انسانها نباید بعد از این مورد تبعیض و خشونت قرار گیریم، یا هزاران فامیل که از هم پارچه شده اند دوباره میتوانند با هم زندگی کنند. ما خواهان یک موضع گیری واضع از طرف آنانیکه در پروسه تصمیم گیری سیاسی شامل هستند برای حق بدون قید و شرط برای ماندن و پایان اخراج میباشیم.

حالا همه آنهایی که اینجا هستند از همینجا هستند و همینجا میمانند.

  • حق انسجام و همبستگی: شکستاندن سکوت

قانون بین کشور های مختلف بطور جداگاه فرق قایل شده و مارا مطابق آن طبقه بندی میکنند، بعضی ها با دید انداز خوب و بعضی ها با دید انداز بد از لحاظ اقامت. کشور ها به صنوف امن، نا امن و نیمه امن طبفه بندی شده اند. آنهایی که بیشترین ضرر را ازین محرومیت را میبینند اقلیت های قومی و انهایی هستند که در نارم های جامعه برای شان جایگاهی نیست، در یک حالت انتظار و نا امیدی از پذیرفته شدن قرار دارند. ما خواهان توسعه انسجام که هیچ کسی نباید بخاطر اصلیتش تبعیض قرار گیرد،‌ میباشیم.

  • حق داشتن حقوق مساوی: توقف نژاد پرستی

از صد سال گذشته به این سو که نه تنها در دو سال اخیر جامعه ما از فرهنگ های متعدد تشکیل شده است.

چی کسی تا حالا در همان محل که اجدادش به دنیا آمده اند زندگی میکنند یا چی کسی در محل بودو باش آبایی خویش وظیفه اجرا میکند ؟ مردم همیشه رفت و آمد داشته اند، هیچ دلیلی برای حقوق غیر مساوی پیدا نمیشود. اگر شما از سوریه، یونان، مقدونیه، نایجریا، مراکش یا بدین ورتنبرگ هستید، یا اگر این حقوق مربوط زیستن، معارف، کار، تجهیزات و یا حق دسترسی به خدمات صحی باشد، حقوق اجتماعی و سیاسی برای تمام آنهایی که اینجا زندگی میکنند بدون استثنا و از همان لحظات اول وجود دارد.

  • حق زیستن: توقف بی عدالتی در سطح جهانی

از صد ها سال قبل بعضی کشور ها منابع، تجارت برده، منابع طبیعی، کارگزان مخوف و ترسیده و حکومت های فاسد را از کشور های دگر به سرقت برده اند. سرمایه غرب به اساس محرومیت و استثمار ساخته شده است. اروپا در حال صدور سیستم سرمایه داری مخوف به سایر جهان است که همه روزه از مردم قربانی میگیرد. مردم به اروپا فرار میکنند بخاطر که برای آنها هیچ چیزی باقی نمانده است و آنها میخواهند که زندگی شان را نجات دهند. ما خواهان حقوق مساوی برای همه هستیم، هرکس دارای حق تکامل فزیکی، خوشی و داشتن یک آینده در هرکجای این جهان نه تنها درغرب، میباشد. هیچ کسی نمیخواهد که از سرزمین خود فرار کند.

آواز ما حساب شدنی است

یک هفته قبل از انتخابات عمومی ما میخواهیم خود را به همگی نشان بدهیم، همگی ما متحدانه در سرک های برلین. ما میخواهیم فضای را برای تمام آنهاییکه تا حالا آواز شان شنیده نشده است، اینطور داستانها به ندرت شنیده میشود حتی در همین مبارزات انتخابی برای عدالت اجتماعی که حتی بسیاری ها حق رای دادن را ندارند،‌ ما میگوییم اجتماع برای همه !!!‌

هروقت که ما در سرک ها می آییم ما میخواهیم که بسیار باشیم. هر کسی که در مورد خوبی و انسجام توجه میکنند باید به سرک ها بیایند. هر کسی که دگر توان تحمل تحمیل قدرت برای زیستن در حالت وخیم و رها شده اند تا در سرحدات اروپا بمیرند، باید در سرک ها بیایند. ما نیک میدانیم که بسیاری ها سالها برای آینده شان تلاش و مبارزه کرده اند، حالا وقت آن است که صدای مان را با هم بلند کنیم ما بیشتر از آن هستیم که فکر میکنیم. ما متحدانه خواهد آمدیم.

این بخاطر آن است که ما خواهان فعالیت های غیز متمرکز و دیدار های محلی را در حوالی سالگرد مارش آرزو هستیم که از دوم سپتامبر ۲۰۱۷ آغاز میشود. در شهرخود، قریه خود و شهرستان خود خلاق باشید.

ما یک تظاهرات ملی را در ۱۶ سپتامبر را در برلین اعلام میکنیم، بیایید و با یک رژه بزرک یکجا شوید که بخاطر مشارکت اجتماعی، حقوق مساوی و انسجام مبارزه میکنند.

ما متحدانه خواهد آمدیم.

[pdb_sign]



Organisationen / Initiativen / Gruppen, die den Aufruf bereits unterzeichnet haben:
(alphabetisch)

  1. 3001 Kino, Hamburg
  2. abbildungszentrum e.V., Hamburg
  3. Afghan House e.V, Hamburg
  4. Afghan Refugee Movement
  5. Afghanischer Aufschrei Düsseldorf
  6. Afrique-Europe-Interact
  7. AG Bleiben, Initative der Kölner Willkommensinitativen
  8. AG zu rassistischen Ermittlungen'/Antifaschistische Aktion Hamburg
  9. agis Darmstadt
  10. Ak Asyl - Flüchtlingsrat RLP e.v.
  11. AK Asyl Göttingen
  12. AK Colonial Amnesia / Koloniales Vergessen – Quo Vadis Hamburg?
  13. AK Geographie und Geschlecht
  14. AK UMF Schule, Hamburg
  15. Aktionsbündnis #Nobärgida, Berlin
  16. Aktionsbündnis gegen Abschiebung Rhein-Main
  17. Aktionskreis Hamburg Hat Platz (AHHP)
  18. Aktionsnetzwerk gegen Rechtsextremismus Jena
  19. AKU Wiesbaden
  20. alle bleiben initiative
  21. Allmende e.V. – Haus alternativer Migrationspolitik und Kultur, Berlin
  22. Anlaufstelle für Sans-Papiers, Basel
  23. Anti-Rassismus AG an der Uni Bielefeld, Bielefeld
  24. Antifa Emsland, Emsland
  25. Antifa Trier, Trier
  26. Antira_k Frankfurt
  27. Antirassistisches Netzwerk Sachsen-Anahlt
  28. Arab Filmclub, Hamburg
  29. Arbeitsgemeinschaft kirchliche Flüchtlingsarbeit in Hamburg
  30. Arbeitskreis Antirassismus ver.di Hamburg
  31. Arbeitskreis Ausländer, Celle
  32. Arca – Afrikanisches Bildungszentrum e. V.
  33. Armut und Gesundheit in Deutschland e.V.
  34. ARRiVATi Park Hamburg
  35. ASK VM (Ashraf Sharif Khan & Viktor Marek)
  36. Asmaras World e.V.
  37. Asmarasworld, Hamburg
  38. Assoziation A, Verlag, Berlin/Hamburg
  39. AStA HAW Hamburg
  40. Attac Deutschland
  41. Attac Hamburg
  42. Audiolith, 22525 Hamburg
  43. Aufstehen gegen Rassismus Hamburg
  44. Augsburger Flüchtlingsrat
  45. Ausbrechen Paderborn
  46. Auschwitz-Komitee in der Bundesrepublik Deutschland e.V.
  47. ausgeCO2hlt
  48. Autonome Schule Zürich
  49. Bag Mohajer
  50. Barflies United, Prague, Czech republic
  51. Barnim für alle, Barnim
  52. basis & woge e.V., Hamburg
  53. Bayerischer Flüchtlingsrat
  54. BBZ / KommMit e.V.
  55. Bellevue di Monaco
  56. Berliner Bündnis gegen Abschiebungen nach Afghanistan
  57. BiLaN (Bildungsinitiative Lernen aus dem NSU-Komplex)
  58. Blauweissbunt*Nulldrei e.V
  59. Borderline europe – Menschenrechte ohne Grenzen e.V.
  60. bordermonitoring.eu e.V.
  61. BOZA Tracks (HipHop-Crew)
  62. Breite Masse Sankt Pauli, Hamburg
  63. Bridge Radio Copenhagen
  64. Bundes Roma Verband e.V.
  65. Bundesfachverband unbegleitete minderjährige Flüchtlinge (BuMF e.V.)
  66. Buttclub Crew, Hamburg
  67. Bündnis Hamburger Flüchtlingsinitativen
  68. Bündnis Zwangsräumung Verhindern
  69. Cafe Cralle, Berlin
  70. Café Exil, Hamburg
  71. Campana Cafe Mexico
  72. Cantina Popular, Hamburg
  73. Can’t Evict Solidarity
  74. Care Revolution, Regionalgruppe Leipzig
  75. CISPM (Coalition international sanspapiers et migrants) Mannheim
  76. CISPM Belgium
  77. CISPM France
  78. CISPM Italy
  79. CISPM Spain
  80. City Plaza – Refugee Accommodation and Solidarity Space Athens
  81. City-Hof e.V. – Für gelebte und gebaute Kultur
  82. Club Al-Hakawati
  83. ClubKombinat Hamburg e.V.
  84. CommUNITY Carnival Berlin
  85. Contact person network for rejected asylum seekers Denmark
  86. Copwatch HH
  87. Corasol
  88. Crew United, München
  89. Daily Resistance – oplatz.net
  90. Demokratie in Bewegung
  91. DEMOS e.V. - Verein f. Demokratie, Menschenrechte, Offenheit u. Solidarität, Hachenburg/Westerwald
  92. Depri Disko, Hamburg
  93. Der Übersteiger, St. Pauli
  94. Diaspora Salon, Hamburg
  95. DIDF Hamburg, Hamburg
  96. DIE LINKE Bezirksvorstand Hamburg Mitte, Hamburg
  97. Die Sterne (Band), Hamburg
  98. Die üblichen Verdächtigen (FCSP 1. Frauen Fanclub), Hamburg, Sankt Pauli
  99. Edition Nautilus (Verlag)
  100. Eine Welt Paderborn
  101. eipcp – European Institute for Progressive Cultural Policies
  102. el rojito, Hamburg
  103. Ende Gelände
  104. Ernst-Bloch-Universität Tübingen
  105. Fachbereich Migration, Forschung und Beratung des CJD Nord
  106. Fachgesellschaft DeKolonial
  107. Fanclubsprecherrat des FC St. Pauli
  108. Fanladen St. Pauli
  109. FC Lampedusa St. Pauli
  110. FC St. Pauli Fanclub Hafenklang, Hamburg
  111. FC St. Pauli von 1910 e.V.
  112. FICKO Magazin für gute Sachen und gegen schlechte
  113. Flamingo e.V.
  114. Flüchtlingshilfe Preetz, Preetz (Schleswig-Holstein)
  115. Flüchtlingshilfe Schönkirchen e.V., Schönkirchen (Schleswig-Holstein)
  116. Flüchtlingsinitiative Bremen
  117. Flüchtlingskirche Berlin
  118. Flüchtlingsrat Baden-Württemberg
  119. Flüchtlingsrat Berlin
  120. Flüchtlingsrat Brandenburg
  121. Flüchtlingsrat Bremen
  122. Flüchtlingsrat Hamburg e.V.
  123. Flüchtlingsrat Niedersachsen e.V.
  124. Flüchtlingsrat Sachsen-Anhalt
  125. Flüchtlingsrat Thüringen e.V.
  126. Flüchtlingsrat Wiesbaden
  127. Food not Bombs Lübeck (Cooking free vegan Food for Freedom of Movement and Solidarity), Lübeck
  128. Frauen* gegen die AfD
  129. frauen- und menschenrechte-aktiv
  130. Free Kashmir Organisation e. V.
  131. Freedom of movement Denmark
  132. Freie Gesundheitshilfe e.V., Wiesbaden
  133. freier zusammenschluss von student*innenschaften (fzs) e.V.
  134. fux eG
  135. FÜR SOZIALES, Hamburg
  136. Gemeinschaft Lebensbogen
  137. GEW (Gewerkschaft Erziehung und Wissenschaft), Hamburg
  138. GGUA Flüchtlingshilfe
  139. glokal e.V.
  140. Golden Pudel Club
  141. GRIPS Theater, Berlin
  142. GRIPS Werke e.V., Berlin
  143. Groove City* Record Store
  144. Gruppe für antirassistische Intervention & Kritik (GaIK), Hamburg
  145. gruppe subcutan, Berlin
  146. Gängeviertel e.V.
  147. Göttinger Initiative Bürger*Asyl – Jetzt!
  148. Hackfleisch Vegan, Hamburg
  149. Hajusom e.V. – Transnationales Zentrum
  150. Hamburger Bündnis gegen Rechts
  151. HarekAct - Reporting on the Turkish-EU border regime
  152. HDK-Almanya (Demokratischer Kongress der Völker- Deutschland, Lübeck
  153. Hedonistische International, Berlin
  154. HEFT, Hamburg
  155. Hessischer Flüchtlingsrat
  156. Humanistische Union OV Lübeck, Lübeck
  157. IGM-Mitglied
  158. Infomobil Hamburg
  159. Initiative "200 nach Marburg", Marburg-Lahn
  160. Initiative 6. April, Kassel
  161. Initiative Creative Gaming e.V., Berlin und Hamburg
  162. Initiative Familienleben für Alle!, Berlin/ Bundesweit
  163. Initiative in Gedenken an Ramazan Avcı
  164. Initiative in Gedenken an Yaya Jabbi
  165. Initiative Schwarze Menschen in Deutschland – ISD Bund e.V.
  166. Initiative Wohl oder Übel
  167. Initiative zur Aufklärung des Mordes an Burak Bektaş
  168. Initiative “Keupstraße ist überall”
  169. Institut für Geographie der Universität Hamburg
  170. Institut für Konfliktaustragung und Mediation e.v. ikm
  171. Institut Solidarische Moderne
  172. International Women Space
  173. internationaler-kinderladen e.v., hamburg
  174. Internationalist Commune of Rojava
  175. Interventionistische Linke
  176. iz3w – informationszentrum 3. Welt, Freiburg
  177. Jacques Palminger & the Kings of Dubrock
  178. Jugend rettet
  179. Jugendaktion Bildung statt Abschiebing (JABA)
  180. Jugendliche ohne Grenzen
  181. KALULUWA (Band), Hamburg
  182. Kampagne PLUS1, Refugees Welcome, Berlin
  183. Kampagne: Zukunft für Alle – Schule ohne Abschiebung
  184. Kampnagel – Zentrum für schönere Künste
  185. Karoviertel United FC, Hamburg
  186. Kashmir Council EU, Brussels
  187. kassel postkolonial
  188. kein mensch ist illegal Darmstadt
  189. kein mensch ist illegal Hanau
  190. kein mensch ist illegal Kassel
  191. kein mensch ist illegal Köln
  192. kids welcome hamburg
  193. Kiezladen Bilgisaray Berlin
  194. Kinderladen Maimouna e.V., Hamburg
  195. Kollektiv #000, Hamburg
  196. Kommune Lossehof
  197. Kommunistische Zeitung Trotz alledem!
  198. Kontakt- und Beratungsstelle für Flüchtlinge und Migrant_innen (KuB) e.V
  199. Konzepwerk Neue Ökonomie e.V., Leipzig
  200. Kotti & Co, Berlin
  201. Kreuzberg Hilft e.V., Berlin
  202. Kritnet – Netzwerk Kritische Migrations- und Grenzregimeforschung
  203. KulturVielfalt Stadt.Land.Fluss e.V., Hamburg
  204. LAG Migration, Flucht und Antirassimus, DIE LINKE Hamburg, Hamburg
  205. Lampedusa in Hamburg
  206. Lampedusa in Hanau
  207. Lampedusa-Bündnis Göttingen
  208. Laut gegen Nazis
  209. Lesbenverein Intervention e.V., Hamburg
  210. Lesbisch Schwule Filmtage Hamburg | International Queer Film Festival
  211. Lifeline – Vormundschaftsverein im Flüchtlingsrat Schleswig-Holstein e.V., Kiel
  212. linke Barrierefrei(e)räume schaffen, Berlin
  213. Love Newkirk Entertainment
  214. Lübecker Flüchtlingsforum e.V.
  215. Madhouse GmbH München
  216. Mamalies GgmbH, Hamburg
  217. Medibüro Berlin
  218. Medibüro Hamburg
  219. medico international
  220. MediNetz Bielefeld
  221. Medinetz Mainz e.V.
  222. membran hamburg, Hamburg
  223. metroZones  – Zentrum für städtische Angelegenheiten, Berlin
  224. Millerntor Brigade, Hamburg
  225. MINIBAR MORALIA, HAMBURG
  226. MLPD_Hamburg, Hamburg
  227. Moabit hilft e.V.
  228. MobKitchen Formidable, Göttingen
  229. Moloch, Hamburg
  230. mopl (montagsplenum), Bremen
  231. Moving Europe
  232. NAFS – Neue Alternative Flüchtlingssolidarität
  233. NARUD e.V., Berlin
  234. neag (noch eine autonome gruppe), Bremen
  235. Neonschwarz, Hamburg
  236. Netzwerk Care Revolution, Regionalgruppe Hamburg
  237. Netzwerk Konkrete Solidarität/Teachers on the road
  238. Netzwerk Recht auf Stadt Hamburg
  239. Netzwerk Solidarische Stadt Augsburg
  240. Netzwerk Solidarity City
  241. Netzwerk „Berlin hilft!”
  242. New Hamburg
  243. Nijinski Arts International e. V.
  244. NINA – womeN IN Action – fraueN IN Aktion
  245. No Border Academy
  246. No Border Frankfurt
  247. no lager halle, Halle/Saale
  248. No Stress Tour
  249. Noerdisch GmbH, Düsseldorf
  250. NoLager Osnabrück
  251. Offene Sprechstunde Lüneburg
  252. OM10, Göttingen
  253. OMAS GEGEN RECHTS, Hamburg
  254. OpenUp! – Jugendtheaterprojekt Hamburg
  255. Oromo Community Hanau
  256. Ovaherero Genocide Foundation, Namibia
  257. Peacetanbul, Hamburg
  258. Plenum der St. Pauli Hafenstraße
  259. Poliklinik Veddel Hamburg
  260. Potsdam-Konvoi
  261. Power Tower, Hamburg
  262. premium-kollektiv, Hamburg
  263. Projekt Eschenhof
  264. Projektverbund Chancen am FLUCHTort Hamburg Plus/c.o passage gGmbH, Hamburg
  265. PS: Cultura Kulturmarketing - Beratung, Hamburg
  266. Q-Movie Bar, Hamburg
  267. Quality Time Booking, Berlin
  268. Queer Flora
  269. Queer Refugees Support Hamburg
  270. Radical Solidarity Action Warsaw
  271. Ragazza, Hamburg
  272. Rasan Organziation, Sulaimanyah, Iraq
  273. Recht auf Stadt – Never mind the papers
  274. Reclaim Club Culture
  275. Refugee Law Clinic Hamburg
  276. Refugee Law Clinic Jena e.V.
  277. Refugees Welcome to Rheingau
  278. rescue:united
  279. RESQSHIP, Hamburg
  280. Ringelpiez, Hamburg
  281. RISE e.V. (Regionalentwicklung und interdisziplinäre Sozial- und Exklusionsforschung), Hamburg
  282. Roma Antidiscrimination Network (RAN)
  283. Roma Center e.V.
  284. Roma Solidarity Ruhr
  285. Rostock hilft e.V.
  286. Rote Flora Plenum Hamburg
  287. RSNZRFLXN, Hamburg
  288. rwkaro – refugees welcome karoviertel
  289. Rückenwind in Wiesbaden
  290. Safe Night e.V., Hamburg
  291. Schwabinggrad Ballett
  292. Schön, dass Ihr da seid! e.V.
  293. Sea-Watch
  294. she*claim, Berlin
  295. SKART – Performancegruppe, Frankfurt/Hamburg
  296. SoLeKo, Berlin
  297. Solidarische Provinz Wendland, Wendland/Altmark
  298. Solidarity City Berlin
  299. Solidarity City Frankfurt
  300. Solidarity City Freiburg
  301. Solidarity City Göttingen
  302. Solidarity City Osnabrück
  303. Solidarität grenzenlos MTK
  304. Solinet Hannover
  305. Solizentrum Lübeck
  306. SOZIALFORUM MAINZ, Mainz
  307. Spielmobil Falkenflitzer. Verein zur Förderung der Jugendarbeit e.V. (Offene Kinder- und Jugendarbeit), Hamburg
  308. Sprachraum e.V. (antirassistische Sprachwerkstatt Hamburg)
  309. St. Pauli Fanclub Tresenkurve, Hamburg
  310. St. Pauli NU, Hamburg-St. Pauli
  311. St. Pauli Office
  312. St. Pauli selber machen
  313. St. Pauli-Archiv
  314. Stay Human, the refugee solidarity network, Aalborg DK
  315. Stiftung :do
  316. Stützpunkt, Hamburg
  317. sur le pont, Basel
  318. SV Babelsberg 03 e.V.
  319. Sächsischer Flüchtlingsrat
  320. Tanz Dich Hai
  321. THC - Franziskaner Fußballclub, Berlin
  322. The Association of the Ovaherero Genocide in the USA (AOG)
  323. The Ovaherero, Mbanderu and Nama Genocides Institute (ONGI)
  324. Theater X, Berlin
  325. TIKI TAKA SANKT PAULI (FC ST. PAULI FANCLUB), Braunschweig
  326. transversal texts
  327. Treffpunkt Asyl Bochum
  328. Tribunal “NSU-Komplex auflösen”
  329. Tür an Tür - Integrationsprojekte gGmbH, Augsburg
  330. Umbruch Bildarchiv e.V.
  331. Unicorns UHH
  332. Verdi Migrationsausschuss Hamburg, Hamburg
  333. Verflixt & Zugedröhnt, Hamburg
  334. Villa Locomuna Kassel
  335. VVN-BdA Vereinigung der Verfolgten des Naziregimes-Bund der Antifaschistinnen und Antifaschisten
  336. VVN-BdAp, Bremen
  337. Watch The Med Alarm Phone
  338. We Will Rise – Ausstellungskollektiv
  339. Welcome to Europe
  340. Welcome To Stay Café Aschaffenburg
  341. Welcome to Wuppertal, wuppertal
  342. WeltRaum Jena
  343. Willkommen im Westend, Berlin
  344. Willkommen in Lichtenberg
  345. WobWob!, Hamburg
  346. Wohnprojekt StattSchloss Hamburg
  347. Wohnprojekt StattSchule, Hamburg
  348. Women in Exile
  349. World Refugees – Let Fear Go Tour
  350. ZBBS e.V., Kiel
  351. {not*lösung}_MS, Münster
  352. Ökumenische BAG Asyl in der Kirche


Einzelpersonen, die den Aufruf bereits unterzeichnet haben:
(alphabetisch nach Nachname)

  1. Marap (Female Rapper/Activist, Hamburg)
  2. hardy .
  3. Hamed Abbaspur (Geschäftsführer, Hamburg)
  4. Oussama Abbes (High school student / صندوق بريد رقم 59ب بلدية اولاد رشاش زوي, Algeria)
  5. Eli Abeke (Architect / Buendnis14 Afrika, Cologne)
  6. Petra Abelein (Sachbearbeiterin, 69469 Weinheim)
  7. Afaf Abou Alfeh (Dolmetscherin und Studentin, Varel)
  8. Hannes Abram (Student, Braunschweig)
  9. Thomas Abu-Sakr (Pädagogeü, Düsseldorf)
  10. Sarah Adam (Kuratorin, Hamburg)
  11. Heike Adams (Hamburg)
  12. 1949 Susanne Adamsons (Jugendschöffin, Kirchengemeinderat, Hamburg)
  13. Lena Ade (Austauschprogramm Koordinatorin, Stuttgart)
  14. Frau Rut Afewerki (Deutschland)
  15. Jassin Akhlaqi
  16. Dr Ghalib Al-Ani (Praesident der Organisation für Verteidigung der Menschenrechte im Irak/D, e.V, Hamburg)
  17. Frau Razan Al-Syaseneh (Englische Lehrerin, Rahden)
  18. Herr Adam Alazawe (Moderator, Redakteur. Radio F.R.E.I, Erfurt)
  19. Anke Albrechtsen (e-commers, 24326 Nehmten)
  20. Frau Farina Albrechtsen (Braunschweig)
  21. Herr Hussein Alhajyousef (......., Bad oldesloe)
  22. Catalina Althoff (Oldenburg)
  23. Despina Altinoglou (Hamburg)
  24. Carmen Altmeyer
  25. Ariane Andereggen (Basel)
  26. Frau Regina Anders (Lehrerin, Hamburg)
  27. Martin Anders (Eckernförde)
  28. Julia Anderson (Hannover)
  29. T. J. Anger (Bonn)
  30. Nina Olivia Anspach (schreibmuskel GbR, Mainz)
  31. Daniel Anton (Angestellter, Berlin)
  32. Herr Safi Arafat Nawid (Student, Berlin)
  33. Merle Ariano (Logopädin, Hamburg)
  34. Muhyiddin Arisoy (Hamburg)
  35. Caroline Armand
  36. Anita Arndt (Reutlingen)
  37. Frau Heike Arnold (Rentnerin, Neuberg)
  38. Nicolas Arp (Berlin)
  39. Martin Asbahr
  40. Frau Sedigheh Asghary (Rente, Hannover)
  41. Dip. Ing Aman Ashuftah (Selbständig, Hamburg)
  42. Susanne Aue (Frauenärztin, Hamburg)
  43. Regina Aulenbach (Studentin, Berlin)
  44. Regine Aumüller (Heilpraktikerin und Coach, Hamburg)
  45. Herr Stephan Auroyer (Hamburg)
  46. Melisa Avsar (Studentin, Berlin)
  47. Dr. Felix Axster (Historiker, Berlin)
  48. Rosemarie Ayuto (Fehmarn)
  49. Flüchtingsinitiative Berlin -Brandenburg e.V Fibb B-B (Potsdam)
  50. Janina B. (Frankfurt/Main)
  51. Mounib Baccari (IT engineer, Tunis)
  52. Rolf Bach (Pensionist, Hamburg)
  53. Susanne Backs (Greifenstein)
  54. Cornelia Bade-Governale (Dozentin, Rendsburg)
  55. Europakoordiatorin von Weltfrauenkonferenzen Susanne Bader (Frauenaktivistin, Hamburg)
  56. Jürgen Bader (Einzelmitglied Bündnisrat Internationalistisches Bündnis, Hamburg)
  57. astrid bah (hamburg)
  58. Sabrina Bahr (Osnabrück)
  59. W'U humberg Majid Bajwa (Asyl, student, Berlin)
  60. Manisha Bakshi (Lehrerin, Hamburg)
  61. Dr. Annette Ballhorn (Frauenärztin, Bordesholm)
  62. I'm a refugee and against the racism Farhad Baloch (Göttingen)
  63. Leonard Barlag (Marburg)
  64. Heinz W. Bartels (Solidarische Mitarbeit in der Antifaschistischen Begegnungs- undErholungsstätte Heideruh, Buchholz, Buchholz/Nordheide)
  65. Martina Barth (CIL Frankfurt, Frankfurt am Main)
  66. Levent Baysoy (Angestellter, Hamburg)
  67. Gisela Beck (Hamburg)
  68. Christof Becker (Produktmanager, Scharbeutz)
  69. Petra Becker (Koordinatorin für Humanitäre Projekt, Hamburg)
  70. Lena Becker (Darmstadt)
  71. Frau Lisa Becker (Student, Kleinwallstadt)
  72. Lia Becker (Die LINKE, Berlin)
  73. Kristien Bednarz
  74. Elisabeth Beer (Sprachpatin, Malente)
  75. Nadja Behr (Hamburg)
  76. Axel Behrens (Hamburg)
  77. Karin Beier (Intendantin Deutsches SchauSpielhaus Hamburg)
  78. Benjamin Bender (Entwickler, Hamburg)
  79. Maria Beneke (Rentnerin, Nordstemmen)
  80. Helena Bennett (Theatre director, Hamburg)
  81. Kristina Berg (Reisekoordinatorin, Hamburg)
  82. Monika Bergen (Berlin)
  83. Jochen Berger
  84. Bianca Muran Berger (Heilpädagogin B.A., Landsberg am Lech)
  85. Karsten Bergmann (Architect, Hamburg)
  86. Sabine Bergmann (MBSR-Lehrer, Hamburg)
  87. Klaus Berking (Soziologe, VERDI-Mitglied, Norderstedt)
  88. Corinne Besenius (Studentin, Leipzig)
  89. Fabio Beserra (Student, Hamburg)
  90. Gordian Best (Berlin)
  91. Rita Bethge
  92. Britta Beuel
  93. Cadenberge hilft Ulrich Beushausen (Hilfe und Solidarität für/mit Flüchtlingen, Cadenberge)
  94. Sophie Bickel
  95. Emma Biermann (Facilitator)
  96. Yvonne Bingert (Angestellte, Hamburg)
  97. Helga Blackthorne (Rente, Wedel)
  98. Nina Blaschke
  99. Andreas Blechschmidt (Aktivist, Hamburg)
  100. Frau Michaela Bleicher (Hausfrau, Ruhla/ Thüringen)
  101. Kerstin Blohm (Betriebsrätin, Hamburg)
  102. Karla Blome (Verwaltungsangestellte, Hamburg)
  103. Monika Blonsky (kaufm. Angestellte, Köln)
  104. Hardy Blum (Dipl.Wirt.Ing., Karlsruhe)
  105. Gabriele Blum (rentner, Hamburg)
  106. Anna Blümner (Hamburg)
  107. Surya Joshua Bobzin
  108. Violetta Bock (Kassel)
  109. Sebastian Bodirsky (Video-Editor, Berlin)
  110. sabine boeckel (hamburg)
  111. Q Sabine Boeckel (Hamburg)
  112. Silke Bogorinski (64331 Weiterstadt)
  113. Prof. Dr. Manuela Bojadzijev (Berlin)
  114. Maryam Bonakdar (Journalistin, Hamburg)
  115. Natalie Borghold (Gesundheits- und Krankenpflegerin, Kassel)
  116. André Borsch (Niederlassungsleiter, Braunschweig)
  117. Oona Braaker (Lüneburg)
  118. Marcel Brader (Maschinenbediener, Eisenach)
  119. Maria Braig (Osnabrück)
  120. Frau Helga Brandt (Flensburg)
  121. Anita Brandt (Rentnerin, Mühltal/Hessen)
  122. Esther Brandt (Sozialarbeiterin, Hamburg)
  123. Marie Brandt-Theuring
  124. Heidemarie Brauer (Woltersdorf)
  125. Katherine Braun (Kritnet, Hamburg/Osnabrück)
  126. Christoph Braunschmidt
  127. Eva Braunsdorf (Leipzig)
  128. Hamburg-trinkt- Braunweiss e.V. (Völkerverständigung durch Solidarität, hamburg)
  129. sonia brechbühl (zürich)
  130. Ann-Catrin Bredehöft (Lehrerin, Hamburg)
  131. Franziska Brehmeier (Sommelière, Hamburg)
  132. Rhythms of Resistance Bremen
  133. KOP Bremen KOP Bremen (INI gegen Rassismus bei der Polizei, Bremen)
  134. Heide Breuninger (Rentnerin, Hamburg)
  135. Eva Brinkmann (Hamburg)
  136. Lars Brinkmann (Schreibere, Hamburg)
  137. Barbara Brix (Freundeskreis KZ-Gedenkstätte Neuengamme, Hamburg)
  138. Prof.Dr. Sabine Broeck (Professorin, Bremen)
  139. Urte Bruncken (Oldenburg)
  140. Jelena Brune (Psychologin, Hamburg)
  141. Frau Claire Bruneau (Deutschlehrerin in Frankreich, Nantes- Frankreich)
  142. Judith Brunner
  143. Theo Bruns (Lektor, Hamburg)
  144. Alina Buchberger (Hamburg)
  145. Simone Buck (Hebamme, Wilhelmshaven)
  146. Burkhard Buhro
  147. Rolf Burgard
  148. Cynthia Burghard (Künzell)
  149. Verena Burkhardt
  150. Lenja Busch (Hamburg)
  151. Mathias Busse (Promoter / Urban Wildlife, Hamburg)
  152. Dieter Buttler (Schulassistent, Buxtehude)
  153. Hilde Bäcker (Ehrenamtlich tätig für Migranten, Norderstedt)
  154. Sina Böhringer
  155. Frau Clara-Marie Böning (Lehrerin, Hamburg)
  156. Janine Büchner (Hamburg)
  157. Monika Camara (Freischaffende Künstlerin und Pädagogin, Nürnberg)
  158. Luis Carrera (Bildungsreferent, Berlin)
  159. Ibrahim Cavas (Student, Hamburg)
  160. Albina Cemanovic (Verwaltung, Kiel)
  161. Erziehungs- und Bildungswissenschaftler Mahmut Cetin (Sozialpädagoge, Hamburg)
  162. Anastasia Chatzilouka (Rentnerin, Frankfurt)
  163. Frau Christine Ciampa (Offenbach)
  164. Anna Cissokho (Sängerin, Hamburg)
  165. Tomas Ciura (Fahrlehrer, Hamburg)
  166. Niels Clasen (rentner, Stuttgart)
  167. Gordon Nappy G Clay (DJ/Musiker, Hamburg)
  168. Christina Clemm (Rechtsanwältin, Berlin)
  169. JLouis Clément (Toulouse)
  170. Judith Cole (Englischlehrerin, Hamburg)
  171. Judith Cole (Hamburg)
  172. Sabine Conti (Architekt, Kassel)
  173. Freddie Crone-rawe (Personalverwaltung, Großensee)
  174. Isabelle Czok-Alm
  175. Franziska Dahlmeier (Soziologin, Hamburg)
  176. Waseem Dakhil Haji (Fachinformatiker AE, München)
  177. Christina Daniluk (Kita-Leitung, Hamburg)
  178. Janina Dannenberg (Hamburg)
  179. Silja Danz (Hamburg)
  180. uwe darius
  181. Herrr Rainer Dau (Architekt, Kiel)
  182. Leonardo De Araujo (Angestellter, Hamburg)
  183. Anne de Chénerilles (Hamburg)
  184. Andréa de Moraes Barros (Münster)
  185. Laura Dederichs (Osnabrück)
  186. Veronika Deinzel (Hamburg)
  187. Naciye Demirbilek
  188. Amrey Depenau (Hamburg)
  189. Christine Detamble-Voss (Fraktionsvorsitzende LINKE, Hamburg, Bezirk Mitte)
  190. Anna Detmers (Sozialpädagogin, Aurich)
  191. Dipl-Soz doris dettmer (Betreuung, hamburg)
  192. Amelie Deuflhard (Künstlerische Leitung Kampnagel, Hamburg)
  193. madeleine dewald (artist, Hamburg)
  194. Petra Dielmann (Büroangestellte, Mannheim)
  195. Frau Angelika Diesen (Rentnerin, Lingen (Ems))
  196. Alexander Dietrich (Freifunk Hamburg, Hamburg)
  197. Sebastian Dietz (Lüneburg)
  198. Sevil Dietzel (Dipl. Sozialpädagogin (DKSB, LV Hamburg, Geflüchtetenprojekte), Hamburg)
  199. Cornelia Dobertin (Hamburg)
  200. Peter Dorsch (Hamburg)
  201. Verena Drosner (Theaterproduzentin, Berlin)
  202. Ingo Drzewiecki (Bürokaufmann, Hamburg)
  203. Bärbel Döhring (Frankfurt am Main)
  204. Helga Döring-Kles (Hannover)
  205. Anais Dörpinghaus (Schüler, Bad Bevensen)
  206. Herr Rigo Dötsch (Ilmenau)
  207. Dipl. Ingenieur Anke Dücker (Leitung AWO Sozialkaufhaus, Boostedt)
  208. Edith Arends e.arends2014@gmail.com (Teilnehmer, Hamburg)
  209. Kinderladen Maimouna e.V. (Hamburg)
  210. Silja Ebeling (Hamburg)
  211. Christine Ebeling (Gängeviertel, Hamburg)
  212. Miriam Eberhardt (Aachen)
  213. Kirsten Ebert (Hamburg)
  214. Marco Eckert (Hamburg)
  215. Tina Edingloh
  216. Denise Effenberg
  217. Andreas Effenberger (Arbeitssuchend, Gingen)
  218. Frank Egel (Fotograf, St. Pauli Süd)
  219. Susanne Ehlermann-Petersen (Eimsbüttel - Hamburg Eimsbüttel (Stadtteil)
  220. Erling Eichholz (Ehrenamtlicher Flüchtlingshelfer, Hamburg)
  221. Katrin Eichhorn (Kiel)
  222. Gina Eickers (Berlin)
  223. Katharina Eilmann-Voss
  224. Laura Ekl
  225. Kai Elmendorf (Hamburg)
  226. Frau Gertrud Elmerhaus (Rentnerin, Hamburg)
  227. Sophia Engelberts (DAZ DAF Dozentin Sozialarbeiterin, Emden)
  228. Ute Engelmann (Unternehmensberaterin, Hamburg)
  229. Frau Gabriella Engelmann (Autorin, Hamburg)
  230. Dr. Carola Ensslen (MdHB, Hamburg)
  231. Jürgen Erdbories (Sozialpädagoge, Bad Oldesloe)
  232. Emel Erdem (Germersheim)
  233. B. Erdem (Nürnberg)
  234. Katja Erdmann (Lübeck)
  235. Herr Andreas Erdmann (Schulbegleiter (Integrationshelfer))
  236. Hasan Erkan (Sozialarbeiter, Hamburg)
  237. Ulrike Ertel (Wissenschaftlich-Technischer Mitarbeiter, Jena)
  238. Ulrike Ertel (Webdesign, Jena)
  239. Christiane Ertelt (Friseurin, Hamburg)
  240. Jonas Erulo (Wissenschaftlicher Mitarbeiter, Münster)
  241. Moritz Etorena (Künstler, Hamburg (Eimsbüttel))
  242. Anna-Maria Eulenberger (Rentnerin, Hamburg)
  243. Meike Exner (Studentin, Hildesheim)
  244. Ines Fabig
  245. Bernd Facklam (Unruhestand, Mönkeberg)
  246. Christoph Falk (Lagerist, Hamburg)
  247. Jan Feddersen (Komponist, Hamburg)
  248. Julia Feifel (Kindertherapeutin, Frankfurt)
  249. Anna Feistel (Kulturmanagement, Hamburg)
  250. Nina Felekoglu (frührentnerin, stuttgart)
  251. Hans-Joachim Feller (Lehrer im Ruhestand, Roßdorf)
  252. Wutzrock Festival (Festival, Hamburg)
  253. Manuela Fett (mensch, Erfurt)
  254. Andreas Fiebig (Cyber Security Expert, Mannheim)
  255. Frau Imke Fiedler (Hamburg)
  256. Arab Filmclub (Deutsch lenen durch Untertitelung arabischer Filme, Hamburg)
  257. Joachim Fischbuch (Hamburg)
  258. Leon Fischer
  259. Addis Flamme (Antifa, Hamburg)
  260. Kati Flenner (Hamburg)
  261. Gisela Fohrmann (Kirchberg)
  262. Amrei Forster (Student, Leipzig)
  263. Birgit Frank (Hamburg)
  264. Kim Röttler Frank Kunz (Fachbereich Migration und Flucht im Funktionsbereich Inklusion des DBSH (DBSH e.V))
  265. Pauline Franz (Hamburg)
  266. Künstlerinnennetzwerk Frauenmuseum Berlin (Berlin)
  267. Melanie Freiesleben (Design, Hamburg)
  268. Nadja Frenz (Journalistin, Hamburg)
  269. Sarah Fritsch (Hamburg)
  270. Tina Fritsche (Gewerkschaftssekretärin, Hamburg)
  271. Maria-Elisabeth Fritzmann
  272. Olga Fritzsche (DIE LINKE. Hamburg, Hamburg)
  273. Herr Jens Froeling (Germany Hamburg)
  274. Manni Frohloff (Selbstständig, München)
  275. Maren Fröhling (Hamburg)
  276. Julia Fuchs (Student, Hamburg)
  277. Franziska Förster (Unterstützung freiwilliger Sprachbegleiter*innen im Projekt Sprachnetz Thüringen, Jena)
  278. Wolfgang Führer (Buchholz)
  279. Friederike G. (Hamburg)
  280. Heidrun und Dieter Gadischke (Bernau bei Berlin)
  281. Z Isabella Galling (Hamburg)
  282. Leo Galwas (Clown, Künstler, Hamburg)
  283. Ute Ganschow-Okpo (Erzieherin, Hamburg)
  284. Lutz Ganser (Hamburg)
  285. Hinrich Garms (Beratender ohne Lohnarbeit, Offenbach/Main)
  286. Florian Gastell (Psychologe, Hamburg)
  287. Christina Gatziastra (Highschool teacher, Cologne)
  288. Leslie Gauditz (Wissenschaftlerin, Hamburg)
  289. Gopal Kaur Susanne Gauß (Rentnerin, Hamburg)
  290. katrin gehrke (strehla)
  291. barbara geisler (wedel)
  292. Gisela Gelhaar (Gedächtnistrainerin, Hamburg)
  293. sylvie genschmer
  294. Dorothee Georg (Hamburg)
  295. Robin Gerhard (Medinetz Göttingen - solidarity with migrants! e.V., Göttingen)
  296. Dagmar Gerhard (Lehrerin im Ruhestand, Netphen)
  297. Frau Eike-Maria Gerke (Unternehmerin, Hamburg)
  298. Peter Gerken (Organisationsberater & Coach, Hamburg)
  299. Lucas Gerken (Heilerziehungspfleger, Bremen)
  300. Dietrich Gerstner (Brot & Rosen. Diakonische Basisgemeinschaft, Hamburg)
  301. Kevin Gimper
  302. Antje Gittel
  303. Andrea Glass (Bauingenieurin, 21386 Betzendorf)
  304. Katharina Glatzer (Osteopathin, Berlin)
  305. Diane Glossop (R, Verl)
  306. Tom Gläser (ISD Hamburg / AK Quo Vadis Hamburg?)
  307. Simone Glöckler (Autorin, Hamburg)
  308. Nicole GOERGES (Büroangestellte, KALTENKIRCHEN)
  309. Dr. Thomas Goes (Arbeitssoziologe, Göttingen)
  310. Marion Goettsche (Sachbearbeiterin, hamburg)
  311. Andrea Golla (Künstlerin, Berlin)
  312. Dipl.-Ing Maria Ester Gonzalez Losada (tech, Zeichnerin, Hamburg)
  313. Britta Goos (Lehrerin, Hamburg)
  314. Jacke wie Hose Fundus bigo Goos (Verleih, Hamburg)
  315. Frau Tami Goseberg (Studentin, Lüneburg)
  316. Claudia Grabbe (Schuhmacherin, Hamburg)
  317. Alexandra Gramatke (Geschäftsführerin KurzFilmAgentur Hamburg, Hamburg)
  318. Ariane Gramelspacher (Fotografin, Hamburg)
  319. Simone Green (Sozialarbeiterin, Pinneberg)
  320. 1998 Nina Greifenstein (Student, Osnabrück)
  321. Thorsten Grett (Suchtberater, Fockbek)
  322. hannah grnbrg (antiracist feminism, hannover)
  323. Ingrid Grobruegge (Hannover)
  324. Tatjana Groeteke (Hamburg)
  325. Judith Groll (StudentIn, HH)
  326. Sigrid Grollmuss (Köln)
  327. Marcel Gross (Grafikdesigner, Basel)
  328. Gunhild Grote (Softwarentwicklerin, Brokstedt)
  329. Dipl.-Ing. Wilfrid Grote (Angestellter, Hamburg)
  330. Holger Groth (Der Übersteiger, Hamburg)
  331. Marianne Groß (Rentnerin, Hamburg)
  332. Christine Groß (Buchhalterin, Rheine)
  333. Dr. Anton Große (Lehrer, Osnabrück)
  334. Jutta Große (DaZ- Lehrerin, Osnabrück)
  335. Christian Großeholz (Westwind-Hamburg e.V., Hamburg)
  336. Astrid Gröchel (Hamburg)
  337. Ana Guedes (Berlin)
  338. Imke Guhr (Physiotherspeutin, Hamburg)
  339. mika guischard (arendsee)
  340. Prof. Dr. Encarnacion Gutierrez Rodriguez (Gießen)
  341. Sonja Gutsche (Lehrer, Mohrkirch)
  342. Ralf Göbel
  343. Frank Göhre (Autor, 22299 Hamburg, Dorotheenstr. 143)
  344. Achim Gösling (Sozialpädagoge, Hamburg)
  345. Alexander Götz (Bezirksvorstand DIE LINKE Hamburg-Mitte, Hamburg)
  346. Agatha Güllicher (Lübeck)
  347. Jan Günther (Tischlermeister, Schmalfeld)
  348. Andrea Gütschow (Dipl.-Geogr, Hamburg)
  349. Eveline Haak (Hamburg)
  350. Karin Haas (Fraktionsvorsitzende Hamburg-Nord DIE LINKE, Hamburg)
  351. Herr Burkhard Haasch (KULTURVERMITTLER, Großenbrode)
  352. Susann Haberl (Praktikantin im Altenheim, Eberswalde)
  353. Jutta Haedge (Rentnerin, Hamburg)
  354. Annja Haehling von Lanzenauer (Vorstand Sprachbrücke-Hamburg e.V., Hamburg)
  355. Carolin Hagedorn
  356. Maike Hagemann (Keramikwerkstatt, Wendland)
  357. Kristin Hallmann (Planerin, Wedel)
  358. Attac Hamburg
  359. dokumentarfilmwoche hamburg e.V. (Filmfestival, Hamburg)
  360. Doris Hammer (polit. Mitarbeiterin, Berlin)
  361. Rike Handlögten (Schülerin, Osnabrück)
  362. Prof. Sabine Hark (Gender Studies, Berlin)
  363. Girija Harland (Vereinsvorstand "Bergedorfer für Völkerverständigung e.V.", Hamburg-Bergedorf)
  364. Olaf Harms (Vorsitzender LBV ver.di-hamburg, Hamburg)
  365. Andreas Hartle
  366. Melanie Hartmann
  367. Mechthild Hartung (Aktivistin in VVN/BdA und Flüchtlingshilfe Wolfsburg, Wolfsburg)
  368. Angela Hartwich
  369. Anna Hartwig
  370. Heidrum Hartwig-Siewert (Hamburg)
  371. Andini Hasanah (Studentin, Göttingen)
  372. Gabi Hasenstab (Mainaschaff)
  373. Till F.E. Haupt (subsoziale performance, Hamburg)
  374. Gesche Hausin (Paderborn)
  375. Erik Hauth (Blogger & Podcaster @stpauli, Hamburg)
  376. kai hawaii (activist, st.pauli)
  377. Leyla Hazarei
  378. Sylvia Hecht (Verkaeuferin, Wittenberge)
  379. Verena Hecht (Student, Düsseldorf)
  380. Karen Hedergott (Diplom-Sozialwirtin, Moers)
  381. Martina Hegermann
  382. Hamid Heidari (Student, Sønderborg)
  383. Hildegard Heinemann (Rentnerin, HH)
  384. Regine Heiser (FLUCHTort Hamburg 5.0, Hamburg)
  385. Jella Heitmann
  386. Nicole Heitmann (Lehrerin, Hamburg)
  387. volker hellweg (Rentner, hamburg)
  388. Norbert Helming (Münster)
  389. Hengge Hengge (Kommunikationsdesigner und Stadtaktivist, Berlin)
  390. Marion Henning (Hamburg)
  391. Sabine Henning (Journalistin, Hamburg)
  392. Doris Henning (Hebamme, Drage)
  393. Malte Henning (Hamburg)
  394. Birgitta Hentschel Hentschel (VS BIG e.V., Berlin)
  395. Fe Hentschke (Berlin)
  396. Kassandra Henze (Lübeck)
  397. Barbara Herbert (Hamburg)
  398. Anja Herkenrath (Behindertenhilfe, Elpersbüttel)
  399. Alexander Robert Herren (Zürich)
  400. Daniel Herzog (Brandenburg an der Havel)
  401. Andrea Herzog (OMAS GEGEN RECHTS Hamburg, Hamburg)
  402. Sabine Hess (Institut für Kulturanthropologie, Universität Göttingen)
  403. Hauke Heumann (Schauspieler, Berlin)
  404. lars hill (klinik, kaufungen)
  405. Sara Hillebrecht (Landsberg)
  406. Janno Himpel (Architekt, Berlin)
  407. Mona Hink (Erzieherin, 55487 Laufersweiler)
  408. Luca Hinrichs (DJ/Producer, Hamburg)
  409. Priscilla Hirschhausen (Sozialpädagogin, Nürnberg)
  410. Minh Hoang (student, Hamburg)
  411. Kai Hochstetter (Menschenzoo St.Pauli Siebdruck, Hamburg)
  412. Patricia Hocke (Berlin)
  413. Karin Hoefling (Designerin, Geschäftsführerin Rose Pistola Hamburg, Hamburg)
  414. Katja Hoffmann (Mutter, Hamburg)
  415. Ina Hoffmann (Glinde)
  416. Dr. Joachim Hoffmann (Biologe, Hamburg)
  417. Lore Hofmann (Psychotherapeutin, Hamburg)
  418. Lisa Hollederer (Erzieherin, Hamburg)
  419. Dirk Holm (Hamburg)
  420. Felix Holst (Student, Tangstedt)
  421. Martin Holubek (Erzieher, Berlin)
  422. Sandy Holzapfel (Studentin, Eberswalde)
  423. Bernard-A. Homann (freelancer, Hamburg)
  424. Andreas Homann (Dipl. Kommunikationsdesigner, Hamburg)
  425. Iris Homann (Hamburg)
  426. Astrid Homann (Berlin)
  427. Hanne Homrighausen (Hamburg)
  428. Jan Hoorn (Kommunikationsdesigner, Hamburg)
  429. Nadine Hopf (Dortmund)
  430. Werner Horch (Hamburg)
  431. Nina Horn (Travenbrück)
  432. Charlotte Huch (Hamburg)
  433. O Jürgen Hueske (Krankenpfleger, Hamburg)
  434. Marion Hukriede (Hamburg)
  435. Laura Hunger Santiago (Sprach- und Kulturdidaktikerin, Berlin)
  436. Irene Husmann (Musikerin, Juristin, Hamburg)
  437. Alfons Huwe (Bei der Speyerer Freiwilligenagentur, 67346 Speyer)
  438. Leyla Hzr (Hamburg)
  439. Frauke Häger (diverses - auch im Ehrenamt, HAMBURG-Sasel)
  440. Damaris Höger (Verkäuferin, München)
  441. CINEMATOGRAPHIC CLUSTERLADY Maike Mia Höhne (Curator · Director, Hamburg)
  442. Angelika Höritzauer
  443. Jeong Yoon Hübner (Kiel)
  444. Idun Hübner (Kiel)
  445. Xenia Hügel (Autor, Buchen)
  446. Bernd Hüttner (Autor, Aktivist und Archivar, Bremen)
  447. Dr. med Hassan Ied (Arzt, Jesteburg)
  448. Felix Ihle (Jena)
  449. Aike Immig
  450. MontagsLichter Initiative (Initiative für Menschlichkeit, Solidarität und Frieden., Europa)
  451. KAROLA - Internationaler Treffpunkt für Frauen und Mädchen e.V. (Begegnungszentrum, Hamburg)
  452. Sarah Irek (Sozialmanagerin, Hamburg)
  453. Martina Irmisch (Hamburg)
  454. HP Hedwig Iskenius (Ammersbek)
  455. Bettina Izzo (Hamburg)
  456. Diplom-Sozialpädagoge Martin Jacobi (Stationäre Jugendhilfe/Betreutes Wohnen, Homberg-Efze)
  457. Luis Jacobs (Schüler, Elmshorn)
  458. frau waltraut jacobsen (rentnerin, hamburg)
  459. Monja Jae
  460. Sajjad Jafari (Student, Hamburg)
  461. Anne Jagemann (KurzFilmVerleiherin, Hamburg)
  462. Wolfgang Jagnow (Rentner, Friedeburg)
  463. Wilma Jagnow (Sozialpädagogin, Friedeburg)
  464. Karim Jah (Hamburg)
  465. Sabine Jaiteh (Hausfrau, Dittingen)
  466. Ein man will Frieden Jusef Jajo (Lieferservice, Augsburg)
  467. Theresa Jakob (Bezirksvorstand DIE LINKE Hamburg Mitte, Hamburg)
  468. Wilfried Jannack (Lehrer i.R., Hannover)
  469. Leonore Janner (Hamburg)
  470. Chiara Jansen (Auszubildende, Hamburg)
  471. Silvia Jansen-Siebcke (Musikerin, Mönchengladbach)
  472. Stefanie Janssen (Counsellor, Hamburg)
  473. Eva Janssen (Hamburg)
  474. Maria Janßen (i.R., Hamburg)
  475. Stefan Jarosch (rescue:united)
  476. Markus Jasker (Customer Success Manager Software Industrie, Hamburg)
  477. Nicolas Jentzsch (Studienrat, Hamburg)
  478. Nadine Jessen (Hamburg)
  479. Vilma Jochim (Studentin, Hamburg)
  480. johanna joehnck (lehrerin, hamburg)
  481. Katja Joesbury (Kreisvorsitzende DIE LINKE Rheingau Taunus, Hünstetten)
  482. Lorna Johannsen (Artist, Berlin)
  483. Michael Joho (Hamburg)
  484. Lena Katharina Jonda (Hamburg)
  485. Mark Jones (Zweiradmechaniker/ Fahrrad, Kassel)
  486. Deborah Jung
  487. Christina Jung (Hamburg)
  488. Erich Jungnickel
  489. Leonard Just (Hamburg)
  490. Ort Jutta (Asylsozialberaterin, Ostheim)
  491. Farina Jäger (Bühnsdorf)
  492. Daniela Jürgens (Grafikerin, Hamburg)
  493. Anke Jürgens (Rentnerin, Berlin)
  494. Anke Jürs
  495. Selena Kahle (Pädagogische Aushilfe, Hamburg)
  496. Anneliese Kahle (Rentnerin, Cottbus)
  497. herr hazan kahrizi (Director of Alwan for LGBT Rights, neu wulmstorf)
  498. Frau Sabine Kalk (Hamburg)
  499. Janita Kallmayer (Student, Würzburg)
  500. ohne DeLinkeMichel Kamrad (Hausmann, Monnem)
  501. Prof. Hans-Jörg Kapp (Professor für Dramaturgie, Hochschule Hannover, Hamburg)
  502. Usch Karmann (Antifa, Mainz)
  503. Barbara Kaschubowski (Hamburg)
  504. Sima Kassaie-Van Ooyen
  505. Peter Kastner (Azubi, Hamburg)
  506. Johannes Katzan (Gewerkschaftssekretär, Hannover)
  507. Lydia Katzenberger (Marburg)
  508. Merlin Kauczor (Web Developer, Hamburg)
  509. Daniel Kay (Fulda)
  510. jeannette kayser (Gewerkschaftssekretärin, Hamburg)
  511. Siri Keil (Hamburg)
  512. Marion Keil (Project Coordinator Renewable, Hamburg)
  513. Tilmann Keller (Mensch, Hamburg)
  514. Anne Keller (Student, Oberstdorf)
  515. Julia Kelly (Teacher, Flensburg)
  516. anne keppeler (Rentnerin, hamburg)
  517. Martin Kerschbaum
  518. Julia Kettner (Studentin, Berlin)
  519. Mohammad Tahir Kheirkhah (Informatik / Hazara World Cancel, Hamburg)
  520. Astrid Kießling (Dozentin, Hamburg)
  521. Olaf Kipp (Klein Offenseth-Sparrieshoop)
  522. Anne Kirschneck (Geschäftsführerin Pädalogik gGmbH, Berlin)
  523. Heiko Kirschner (Hamburg)
  524. Dr. Guido Kirsten (Filmwissenschaftler, Berlin)
  525. Lotta Kirzeder (Freiwilligendienstleistende, Erfurt)
  526. Liza Kis (Bremen)
  527. Katrin Klamroth (Dramaturgin, Hamburg)
  528. Jochen Klass (Hanau)
  529. Ralf-Dietmar Klatte (Berlin)
  530. Prof. Willy Klawe (Institutsleiter, Hamburg)
  531. Barbara Klawun (Hamburg)
  532. Dr. Anke Kleinemeier (Frauenärztin, Hamburg)
  533. Silvia Kleinschmitt (Hanau)
  534. Malte Kleinwort
  535. Agnes Kleis-Fried (Sozialpädagogin, Hamburg)
  536. Birgit Klemm (Hamburg)
  537. Emily Klemt (Azubi, Hamburg)
  538. Prof. Dr. Silja Klepp (Wissenschaft, Kiel)
  539. Susanne Klewitz (Hamburg)
  540. Alexander Kley (Lehrer, Mölln)
  541. Pusteblume Produktion Frederice Klinge (Filmemacherin, Hamburg)
  542. Lina Klingebeil (Lernort KulturKapelle, Apoidea Hamburg e.V., Hamburg)
  543. Melanie Klingenschmid
  544. Jochen Klingner (gute Frage!, Berlin)
  545. Ursula Klinzing (Flüchtlingshilfe Ehrenamt, 63179 Obertshausen)
  546. Till Klockmann (Hamburg)
  547. Herbert Kloiber (Hohenlinden)
  548. Alina Klomfass
  549. Noemi Klosner
  550. Bernd Kloss (Wanzer)
  551. Marc-André Klotz (Theater- & Musikpädagoge, Hamburg)
  552. Günther Knichel (Hamburg)
  553. Tim Knickel (Verwaltungsfachangestellter, Hamburg)
  554. Frau Anja Knorr (erzieherin, Buxtehude)
  555. Margit Kobold (Psychosoziale Betreuung Flüchtlinge, Ingelheim)
  556. Jens Kobrow (Hamburg)
  557. Bengü Kocatürk-Schuster (Köln)
  558. Annette Koch-Obazuaye (Pschologin, Darmstadt)
  559. Johanna Kock (Kinderkrankenschwester, Medizinstudentin, Kiel)
  560. Simone Kock (Kfm. angestellte, Hamburg)
  561. Nina Kodal-Kolk (Politologin/Sozialpädagogin, Mölln)
  562. Bettina Kohlert
  563. Ralph Kolbe (Ehrenamt, Berlin)
  564. Leif Kolbow (Hamburg)
  565. Ulrike Koldehoff
  566. Wilfried Kolmer
  567. Ute Kommerell (Ärztin, Hamburg)
  568. Cornelia Konrad (Sozialarbeiterin, Berlin)
  569. Jakob Kopczynski (Dozent / Medienproduzent, Hamburg)
  570. Lea Kopittke
  571. Lene Koplin (Schülerin, Hamburg)
  572. Dieter Koppe (Hamburg)
  573. Dieter Koppe (Hamburg)
  574. Antje Kosemund (Beamtin a.D., Vomp / Tirol)
  575. Lennart Krach (Gießen)
  576. David Kraft (Studium, Kassel)
  577. Coco Kraft (DJ, Promoter, Synch Manager (Freibank Music Publishing), Hamburg)
  578. Julian Kranz (Munich)
  579. Stefanie Krause (Hamburg)
  580. Sena Krayem (Hamburg)
  581. Georg Krecklow (Rentner)
  582. Sebastian Krenberger
  583. Franziskanerin Sr. M. Elisa Kreutzer (Interkulturelle Begegnungsarbeit / Öffentlichkeitsarbeit, Reute / Bad Waldsee)
  584. Patricia Krombach (Krefeld)
  585. Rene Kronenberg (Angestellter, Hamburg)
  586. cordula kropke (fotografin, hamburg)
  587. Niels Kropp (Student, Osnabrück)
  588. Vera Kropp (Psychiatrische Pflege, Varel)
  589. Moritz Krug (Student, Berlin)
  590. Wolfgang Krumm
  591. Inge Kruse (Rentnerin)
  592. Marianne Kröger (Langwedel)
  593. Ralf Krüger (Hamburg)
  594. Sebastian Krüger (Künstler, Hamburg)
  595. Tilman Krüger (Sozialarbeiter, hamburg)
  596. Dipl. Ing. Christoph Kuhn (Hamburg)
  597. 1989 Odette Kullmann (Hamburg)
  598. barbara kummler (Köln)
  599. Joachim Kunitzsch (Konrektor a.D., Geesthacht)
  600. Christa-Maria Kunst (Hamburg)
  601. Philine Kupske (Sprachforderung in einer Grundschule, Hamburg)
  602. Susanne Kurz-Lukas (technische Zeichnerin für Haustechnik / Fraubaut, köln)
  603. Susanna Kurz-Lukas (KeinVeedelfürRassismus KölnNord, Köln)
  604. Frau Barbara Kuschke (Rentnerin, Hannover)
  605. Elin Kuttimalai (Killjoy Kitchen, Hamburg)
  606. Dr. Ulrich Kypke (Vorsitzender Seniorenbeirat Kellinghusen, Kellinghusen)
  607. Stefan Kytzia (63067 Offenbach)
  608. Bernd Köhler (Liedermacher, Grafiker, Mannheim)
  609. Katharina Köhler (Musikmanagement, Hamburg)
  610. Klaus Köhn (Reinbek)
  611. Susanne König (Hamburg)
  612. Nina Köster (Personalreferentin, Hamburg)
  613. Frederieke Köver (Sozialpädagogin, Hamburg)
  614. Sandra Küchler (Wissenschaftliche Mitarbeiterin, Hamburg)
  615. Piet Lache (Hamburg)
  616. Hr. Andreas Lackmann (Krankenpfleger, Hamburg)
  617. Heidi Lahann (Kfm. Angestellte, Hamburg)
  618. Uta Lambertz (Hamburg)
  619. Dörte Land (Drage)
  620. Bitte wählen Peter Landmann (Rentner, Bad Breisig)
  621. Sabine Landt (Hamburg)
  622. Friederike Lang (Hamburg/ Lüneburg)
  623. Barbara Lang (Übersetzungen für Kunst**, Hamburg)
  624. Werner Lange (Frankfurt am Main)
  625. Herr Hartwig Langholf (Lehrer, Soltau)
  626. Lena Lappat (Hamburg)
  627. Macaulay Larry (Media Activist - Refugee Radio Network, Hamburg)
  628. Gunter Lattke (Mensch, Hamburg)
  629. Melina Lehfeldt (Hamburg)
  630. Steffi Lehmann (Potsdam)
  631. Sabine Leidig (MdB, Kassel)
  632. Simon Leimbrinck
  633. Anna Leimbrinck
  634. Lemmy Heiko Lemcke (------------+++, Hannover)
  635. Christoph Lenz (Sozialarbeiter, Göttingen)
  636. Ruth Lenz (Gärtnerin, Hamburg)
  637. Helga Lenze (Bahrenhof)
  638. Fabrizio Leoncini (Erzieher, Hamburg)
  639. Anne Leonhardt
  640. Sonja Lewitz (Bochum)
  641. Max Leßmann (Selbstständig, Elxleben)
  642. Katharina Liedtke (Diplom Sozialpädagogin, Hamburg)
  643. Ole-Finn Lilienfein (Lüneburg)
  644. Houriaj Limam (People4People e.V. Frankfurt, Frankfurt am main)
  645. Erwin Lindemann
  646. Nils Lindenmaier (Hamburg)
  647. Marcel Loeb (Bonn)
  648. Katja Logemann (Hamburg)
  649. Matthias Lohse (Elmshorn)
  650. Mr. Isaiah Lopaz (Germany, Berlin)
  651. Hauke Lorenz (Hauke Lorenz Film und Bildung, Hamburg)
  652. I Amaya Lubeigt (Dancer, Bremen)
  653. Petra Luhm (Grafikerin, Flörsheim am Main)
  654. Silke Luhowy (Diplompädagogin, Berlin)
  655. Maraile Luithlen (Dipl. Sozialpädagogin, München)
  656. Manuel Luna (Schauspieler, Hamburg)
  657. Aaron Luther (Saxofonist, Osnabrück)
  658. Kerstin Luther (Socialwork, Hamburg)
  659. Dirk Luther (Hamburg)
  660. Sophie Löffler (Mediationsbrücke, Hamburg)
  661. Volker Lösch (Director, Berlin)
  662. Jule Lübcke (HAMBURG)
  663. Katrin Lüders (Migrationsbertung für erwachsene Zuwanderer, Hamburg)
  664. Bernd Lünsmann (Buxtehude)
  665. Antonina Macek (Raumausstatterin, Hamburg)
  666. Nike Macht
  667. Johannes Mader
  668. Rike Maerten (Kulturelle Arbeit, Hamburg)
  669. Barbara Mai (Rentnerin (Dipl.Päd.), Lüneburg)
  670. Anke Mai (Übersetzerin)
  671. Eva Maibaum (Hamburg)
  672. Christine Mail (Bochum)
  673. Daria Kinga Majewski (filia.die frauenstiftung: Referentin Fundraising/ Online-Kommunikation, Hamburg)
  674. Carla Malina (Schüler, Himbergen)
  675. Frau Marion Markert (Freizeitgestaltung, Neumünster)
  676. Uta Marong (Angestellte, Hamburg)
  677. Frau Manal Marouf (social worker, Berlin)
  678. Anke Martinez-Wiesmann (DaZ-Lehrerin, Frankfurt)
  679. Herr Bastian Martini (Mölln)
  680. Max Maschke
  681. Júlio Matias (Hamburg)
  682. Azaryuon Matin (Politikwissenschaft, Hamburg)
  683. Laura Matthias
  684. Otti Matthäi (Hamburg)
  685. Anna Matuszewski (Hamburg)
  686. Angelika Maurer (Südbrookmerland)
  687. Brigitte Maus (Kindertagespflege, 86150 Augsburg)
  688. Melisande May (Hamburg)
  689. Stefanie Mayr (Hamburg)
  690. Sylvia Maziarz (Berlin)
  691. Cheri McKinley (Erzieherin, Wuppertal)
  692. Tanja Mehnert (Elmshorn)
  693. Apollonia Meidl
  694. Alf Meier (Staplerfahrer, Uelzen)
  695. jürgen meier (Autor, Hildesheim)
  696. Susanna Meier-Voss (Healing Artist, Oldenburg)
  697. David Meins
  698. Brigitte Meins (Hamburg)
  699. Patrick Meissner (Hamburg)
  700. Frau Birgit Meixner-Oakes (Theaterpädagogin, Würzburg)
  701. Hanna Meißner (Berlin)
  702. Dagmar Melzer (Freelancer, Berlin)
  703. Michael Menges (Adendorf)
  704. Frau Franziska Menke-Music (Sängerin/UPS-Kurier, Hamburg)
  705. Frau Maud Merholz (Hamburg)
  706. Ruth Meridjen (Artist, Chicago)
  707. Lea Meridjen (Dresden)
  708. Andreas Merkens (Rosa Luxemburg Stiftung, Hamburg)
  709. Frau Esra Mermut (Studentin, Hannover)
  710. Ulla Mesenholl (Bildungsberaterin, Hamburg)
  711. Cornelia Meyer (Sozialarbeiterin, Neu Wulmstorf)
  712. Frau Heike Meyer (Göttingen)
  713. Sabine Meyer-Haenel (Lübeck)
  714. Carsten Meyer-Lütgens (Aikido-Lehrer, Informatiker, Hamburg)
  715. Norbert Meyerhöfer (Veranstaltungskaufmann, Berlin)
  716. Sandro Mezzadra (Università di Bologna/New School for Social Research, New York)
  717. Frau Sabrina Micheli (Management, Hamburg)
  718. Friedo Michnia (Piratenpartei Hamburg, Bezirksverband Altona)
  719. Herr Burkhard Mielke (Sozialarbeiter, Hamburg)
  720. Lukas Milde (Rentner seit 2017, Berlin)
  721. Philipp Millius (sociologist and activist, Jena)
  722. Frau Lili Mirecki (Studentin, Hamburg)
  723. Marina Mirosavic (Krankenschwester, Hamburg)
  724. Christian Mischke (Student BA Soziale Arbeit, Hamburg)
  725. Emilija Mitrovic (Verdi Landesmigrationsausschuss Hamburg, Hamburg)
  726. Hanna Mittelstädt (Edition Nautilus)
  727. Dr. Roland Miyamoto (Mathematiker, Gymnasiallehrer, Hildesheim)
  728. Lara Mockewitz
  729. Frau Heba Mohammed (Hamburg)
  730. Salah Mohammed AlHaj (Asyl, Kempten)
  731. Monika Mokre (Political scientist, Vienna)
  732. Madeleine Montoy (Pensionierte Deutschlehrerin., Roanne. Frankreich)
  733. Ingo Morgenroth (Berlin)
  734. Ann-Kathrin Morkötter (Studentin, Hamburg)
  735. Maria Mouldi
  736. Magali Moussa
  737. Angela Mueller (Attac Mitglied, Hamburg)
  738. Dina Mulic (Hamburg)
  739. Lucía Muriel (Vorsitzende des Bundesverbandes Migration, Entwicklung und Partizipation MEPa e.V., Berlin)
  740. Claudia Muth (social worker, Meissner)
  741. Verena Mutz
  742. Svenja Möller
  743. Harald Möller-Santner (Aktionskreis Hamburg Hat Platz (AHHP))
  744. Frau bernadette mönnich (pädagogische mitarbeiterin, 49393 lohne)
  745. Barbara Müller (DFG/VK)
  746. Sascha Müller (Verkäufer, Ehringshausen)
  747. Antifa Altona Ost Milli Müller (Hamburg)
  748. Margarete Müller (Rentnerin, Hannover)
  749. Brigitte Müller (Berlin)
  750. Tina Müller
  751. Bernd Müller (Rentner, Hamburg)
  752. Kirsten Müller (Studentin, Bremen)
  753. Anke Müller-Belecke (Soziale Arbeit, Hemmoor)
  754. Fernando Müller-Hellwig (Hamburg)
  755. Fernando Müller-Hellwig (Hamburg)
  756. Svea Mündlein (Holzbildhauerin, Süderfahrenstedt)
  757. Sebastian Nadal
  758. Corinna Naeve (Lehrerin, Hamburg)
  759. Florian Nagel
  760. Tahmina Nassimi (Hamburg)
  761. Andrea Naujoks (Hamburg)
  762. susan navissi (berlin)
  763. Fredrik Nedelmann (Musikverleger, Glückstadt)
  764. Tanja Neelsen (Erzieherin, Hamburg)
  765. Philipp Nell (Berlin)
  766. Dr. Claus Neuberger (Berlin)
  767. Prof. Dr. Ursula Neumann (Hamburg)
  768. Pia Neumann
  769. Birgit Neumann (23923 Schönberg)
  770. Tami Nguyen (Elektromontierer, Sömmerda)
  771. Dan Thy Nguyen (Director and Writer, Hamburg)
  772. Narzisse Nianur (Hamburg)
  773. Normen Niebuhr (Geschäftsführer quatraCare Gesundheitsakademie gGmbH, Hamburg)
  774. Jérôme Niebuhr (Hamburg)
  775. Jérôme Niebuhr (Hamburg)
  776. Regina Niemann (Physiotherapeutin, Kiel)
  777. Ralph Niemeyer (Hamburg)
  778. Miriam Nieveler (Aix-en-Provence)
  779. Sarah Nolle (Bad Rappenau)
  780. Ricarda Obrikat (Ver.di Regenbogen AKLSBTI, Hamburg)
  781. Lina Oelschläger (hamburg)
  782. Osman Oguz (Student/Soziale Arbeit, Dresden)
  783. daniel ohanian
  784. Anna Ohnweiler (Lehrerin i.R., Nagold)
  785. Christine Olde (leben, Hamburg)
  786. claudia omoregie (altenpflegefachkraft, mannheim)
  787. Pyro One (Rapper)
  788. Willi van Ooyen (Frankfurt)
  789. Trudie Ortman (Nama Genocide Technical Committee Namibia)
  790. Lena P. (Studentin, Berlin)
  791. vera paasch (Gärtnerin/Erzieherin, Todtglüsingen)
  792. Petra Pacheco de Oliveira (Krankenschwester, Hamburg)
  793. Yaw Pajonk (Bonn)
  794. Frau Anastasia Panagiotidis (Hamburg)
  795. Frau Edda Pargmann (Rentnerin, Oldenburg)
  796. Elisa Pasderski
  797. Micha Pasquay (Hamburg)
  798. Paulus Paulerberg (Göttingen)
  799. Udo Paulus (Hildesheim)
  800. Inga Paulus
  801. Dr. Michèle Pauthe (Lehrerin Rentnerin, BerlinLehrer)
  802. Dr. Silke Pawils (Schenefeld)
  803. Helena Peltonen-Gassmann (ehrenamtlich, Hamburg)
  804. Karina Perrogon (Projektmanagerin, Wien)
  805. Wolfgang Petermann (Pensionär, Frankfurt am Main)
  806. Karsten Peters (Antirassistischer Band Support, Hamburg)
  807. Ralf Petersen (Künstler, Hildesheim)
  808. Merle Petersen (Nord - Hamburg Eppendorf)
  809. Anna Petersen (Hamburg)
  810. Mick Petersmann (Un-Ruhestand, Hamburg)
  811. Matthias Petry (Krankenhaus, 50181)
  812. Emil Pfafferott (Hamburg)
  813. Maximilian Pichl (Jurist, Frankfurt am Main)
  814. Prof. Dr. Marianne Pieper (Wissenschaftlerin, Hamburg)
  815. Barbara Pier (Malerin, Hamburg)
  816. Dr. Thomas Piesbergen (Schriftsteller, Hamburg)
  817. Tanja Pipping (Hamburg)
  818. Fabienne Piétron (Studentin & Aktivistin, Göttingen)
  819. Adrian Planer
  820. Joenna Platen (Heilpraktikerin, Hamburg)
  821. Andreas Plathe (Hamburg)
  822. Sylvia Plewa (Sozialarbeiterin, Hamburg)
  823. Manuel Plewe (Angestellt, Hamburg)
  824. Lisa Pontén (Studentin, Berlin)
  825. Sabrina Poppinga (Studentin, Emden)
  826. Nathalie Porsiel (Studentin, Hamburg)
  827. Matthias Postel (Hamburg)
  828. frankfurt postkolonial (Frankfurt am Main)
  829. Bonn postkolonial
  830. Claudia Prass (Hamburg)
  831. Dagmar Prasse-Brennecke (Velbert)
  832. Carola Preiß
  833. Cornelia Preusse
  834. Paul Priebe (Rentner, Hamburg)
  835. Christine Priessner (Promotorin Fairer Handel, Hamburg)
  836. - Wolfgang Prinz (Tübingen)
  837. Susanne Pudwell (Supply Chain Manager, Hamburg)
  838. Rannelotte Pusback (Retired, Hamburg)
  839. Dorothée Puschmann (Kulturmanagerin, Hamburg)
  840. ingrid pälloth (Student.ehem.Gewerkschaftsangestellte, nürnberg)
  841. Dorit Püschel (Erzieherin, Hamburg)
  842. Evelyne Püschner-Koske (Ehrenamtliche, München)
  843. Jennifer Rach (Hamburg)
  844. Bettina Rakers (Hamburg)
  845. Jochen Rakowski (Kommunalpolitiker, Berlin Lichtenberg)
  846. Martin Ranzau (Hamburg)
  847. Ulrich Raschkowski (Vorstandsmitglied Flüchtlingshilfe Wolfsburg e. V., Wolfsburg)
  848. DIE LINKE Ratzeburg (Ratzeburg)
  849. Stephan Rautenberg (Sozialarbeiter, Hildesheim)
  850. Lady Bitch Ray (aka Dr. Reyhan Şahin) (Rapperin, Hamburg)
  851. Andre Rebstock (Hamburg)
  852. Finn Rechenburg (Mediengestalter, Hamburg)
  853. Dr. Jesper Reddig (Münster)
  854. Anja Redecker (Dramaturgin, Hamburg)
  855. Berit Reents (Oldenburg)
  856. Barbara Regling (Pensionärin, Pinneberg)
  857. melanie rehfeld (aktivistin und frührentnerin, hamburg)
  858. mirko Reinardy (Weltverbesserer, Lübeck)
  859. Sven Reiprich (Burghausen)
  860. Jasna Relling
  861. Henning Renken (Musiker, Hamburg)
  862. Karin Renkewitz (Brand-Erbisdorf)
  863. Siggi Renz (Kaufm. Angestellter, Hamburg)
  864. Klaus Reuschel-Schwitall (Leichlingen)
  865. Bettina Reuter (Hamburg)
  866. Angelika Reuter (Bleiberechtsausschuss GEW)
  867. Uwe Reußwig (Prensionär, Schellerten)
  868. Hildegard Reußwig (Schulsekretärin, Hildesheim)
  869. Mohammad Rezai (Berlin)
  870. Svenja Rheinländer (Studentin, Hamburg)
  871. Bernd Richardt (Essen)
  872. Lea Richter (Göttingen)
  873. Max Rickert
  874. Holger Rieck (Erzieher, Wewelsfleth)
  875. Renia Rieger (Hamburg)
  876. Hanne Riemer (Jesteburg)
  877. Teresa Rimbach
  878. Hartmut Ring (Lehrer, Hamburg)
  879. Hans Ripper (Friedensaktivist, Mainz)
  880. FRAU michèle Rittener-Ruff (Rentnerin, 79160 Ardin - Frankreich)
  881. GLÜCK - Das Gute gegen das Gute Benet Rix (Veranstaltungskaufmann, Hamburg)
  882. Karin Rockel (Nordrhein-Westfalen - Monheim am Rhein)
  883. lena rockstroh (hamburg)
  884. Cornelia Rohde (Studentin, Hamburg)
  885. Ela Rojas (Wissenschaftssekretärin, Frankfurt am Main)
  886. Carola Rokstein (Wissenschaftliche Mitarbeiterin, Hamburg)
  887. Marlene Uljana Roloff (Schülerin, Hamburg)
  888. Patricia Rosenstock (Hamburg)
  889. Frank Roth (Service-Techniker, Limburg)
  890. Stephan Roth (Bad Schwartau)
  891. Verena Rothmund
  892. Klemens Roß (Essen gegen Abschiebungen, Essen)
  893. Jan Rubeck (Ingenieur, Hamburg)
  894. Pit Rulff (Schulleiter a.D., Berlin)
  895. Astrid Rund (Feministin)
  896. Michelle Runge (Hamburg)
  897. Melanie Runge (Hamburg)
  898. Ursula Ruppert-Antabli (ehrenamtliche Flüchtlingshelferin, 74182)
  899. Kevin Ruser (Kiel)
  900. Lena Räther (Dramaturgieassistentin, Rostock)
  901. Lena Räther (Dram,, Rostock)
  902. Herr Sebastian Rübsam (Gastronom & Vinylunterhalter, Hamburg)
  903. Michael Rüter (Willkommen-Team Norderstedt, Norderstedt)
  904. Malika S. (Hamburg)
  905. Dipl.Psychologin Mahshid Saadat (Psychotherapie, Hamburg)
  906. Sonja Saathoff (Hamburg)
  907. Birgit Sacher (Soz.päd., Göttingen)
  908. Redwane Sakar (Student, El jadida)
  909. Claudia Salewski (Düsseldorf)
  910. Tobias Salzmann (Consultant Developer, Hamburg)
  911. Kira Samtleben (Hamburg)
  912. nix sigrid sandmann (hamburg)
  913. David Saputera (Bremen)
  914. Isabell Sardarian (Göttingen)
  915. Daniel Sauthoff
  916. Linda Schabacker (Hamburg)
  917. Steffen Schade
  918. Michael Schade (Hamburg)
  919. 1957 Phoebe Schafschetzy-Schlegek (Hamburg)
  920. Kolja Scharpe (Rettungsassistent / Student Soziale Arbeit, Kelsterbach)
  921. Nicole Schatte (Familienkinderkrankenschwester, Hamburg)
  922. Achim Schattmann (Trainer, Hildesheim)
  923. Rick Scheffel (Hamburg)
  924. Daniela Schelling (Therapeutin, Wuppertal)
  925. Susanne Scherer (Hamburg)
  926. Verena Scheuring (Selbständig, Tübingen)
  927. Frau Ursula Schick (Soz.paed., Bremen)
  928. Elke Schiewe
  929. Almut Schilling (Göttingen)
  930. Mara Schillings (Neuss)
  931. Dr. Delia Schindler (Hamburg)
  932. Leonora Schipper (Frankfurt am Main)
  933. Luise Schirmann
  934. Meike Schleper (Arbeiterin, Haren)
  935. solveig schlüter (angestellte, hamburg)
  936. Marina Schmidt (Mensch, Hamburg)
  937. Uwe Schmidt (Kultur (BRAKULA), Hamburg)
  938. Sieglinde Schmidt (Hamburg)
  939. Thomas Schmidt (Elektriker, Lübben)
  940. Herr Karl-Heinz Schmidt (Mitglied im Kreisvorstand,DIE LINKE, Helmstedt)
  941. Herr Thomas Schmidt (Rostock)
  942. Oswald Schmidt (Rentner, 65549 Limburg)
  943. sonja schmidt
  944. Sabine Schmidt (Sozialpädagpgin, Hamburg)
  945. Andreas Schmitt-Neumann (Ambulante Pflege, Dienheim)
  946. Julia Schmökel (öffentliche Verwaltung, Lüneburg)
  947. Christiane Schneider (MdHB, Hamburg)
  948. Paula Schneider
  949. Christiane Schneider (MdHB DIE LINKE, Hamburg)
  950. Dirk Schneider (Rostock)
  951. Katharina Schnitt (Hamburg)
  952. Dr. Maike Schnoor (Hamburg)
  953. Andrej Schoeke (Software Engineer, Berlin)
  954. Diana Scholl (Studentin, Stuttgart)
  955. Tobias Scholz (Hamburg)
  956. Mara Scholz (Künstlerin, Hamburg)
  957. Kerstin Scholz (Sachbearbeiterin, Hamburg)
  958. Martina Scholz
  959. Prof. Dr. Kathrin Schrader (Dozentin, Hamburg)
  960. Dr. Frauke Schreck (Ärztin im ruhestand, ehrenamtliche Tätigkeit in der Flüchtlingshilfe und im Interkulturellen Garten Wilhelmsburg Hamburg, Hamburg)
  961. Monika Schreiber
  962. Alf Schreiber
  963. anke schreuder (warendorf)
  964. Oliver Schröder (Hamburg)
  965. Laura Schröder (Bochum)
  966. Ninon Schubert (Drehbuchautorin, Hamburg)
  967. Silvia Schulte (Rentnerin, Krummendeich)
  968. Bodo Schulz (Heidenau/Sachsen)
  969. Patrick Schulz (Hamburg)
  970. Barbara Schulz (Hamdorf)
  971. Katharina Schulz (Sozialpädagogin, Hamburg)
  972. Andrea Schulz-Meinen (HP Psych., Hamburg)
  973. Maren Schulze (Grafikdesignerin, Potsdam)
  974. Dr. Katja Schulze-Brüggemann (Hamburg)
  975. Astrid Schulzke (Sozialarbeiterin, Neumuenster)
  976. Anna Schumacher (Projektkoordinatorin Bildungsarbeit, Hamburg)
  977. Anna Schumacher (Hamburg)
  978. Oliver Schumann (Hamburg)
  979. Barbara Schumann (Hamburg)
  980. Pascal Schurmann (Student, Oslo)
  981. Lukas Schwab
  982. Alexis Schwartz (Eine-Welt-Promotor, Güstrow)
  983. Kathrin Schwarz (Leitung Treffpunkt Kirchdorf Süd, Hamburg)
  984. Sabine Schwarz (Banker, Aschaffenburg)
  985. Marlies Schwenk (ehrenamtlicher Helfer, 24217 Schönberg)
  986. Dieter Schwenn (Hamburg)
  987. Ulrike Schwermann (Hamburg)
  988. Herr David Schwinger (Erzieher, Hamburg)
  989. Frau Jacqueline Schädel (hamburg)
  990. Peter Schäfer (Dipl.-Ing., Gondelsheim)
  991. Henrik Schäfer (✊, Köln)
  992. Christoph Schäfer (Chemistry-technician, Hamburg)
  993. Marie Schäffer
  994. Dirk Schäl (Krankenpfleger, Lehrte)
  995. niels schönfeld (rentner, hamburg)
  996. Frank Schütz (Angestellter, 25336 Elmshorn)
  997. Martin Scriba
  998. Balakumaran Seetha Ezhil (Student, Hamburg)
  999. Thomas Seibert (Philosoph, Frankfurt)
  1000. Elisabeth Seidlitz (Hamburg)
  1001. Jenny Seiler (Grafikdesignerin, Hamburg)
  1002. 1997 Melanie Seitter
  1003. Okka Senst (Ehrenamtsbegleitung Flüchtlingsrat, Kratzenburg)
  1004. Alexandra Shchigunova (Elmshorn)
  1005. Gilawa Siami (Hamburg)
  1006. Friederike Siebelts (Hamburg)
  1007. Herr Reinhardt Silbermann (Hamburg)
  1008. Gabriele Sillah (Rentnerin, Kassel)
  1009. Vincent da Silva (Köln)
  1010. MArgret Silvester (Autorin, Hamburg)
  1011. Martina Singh (Willich)
  1012. Herr David Sinkemat (Hamburg)
  1013. Birgit Sitter (Beamtin, Moelln)
  1014. Anna Skorupski (Rostock)
  1015. Jasmin Smalls
  1016. Gerda Smorra (OMAS GEGEN RECHTS in Deutschland, Bremen)
  1017. Christel Sohnemann (Hamburg)
  1018. Britta Sominka (Kulturpädagogin, Hamburg)
  1019. Michael Sommer (Meinersen)
  1020. Anja Sommer (Verwaltungsangestellte, Bremen)
  1021. Deika Sonnenberg
  1022. Prof. Dr. Richard Sorg (Pensionierter Hochschullehrer, Hamburg)
  1023. Line Spellenberg (Hamburg)
  1024. Michele Spoo (Hamburg)
  1025. Frau Kathrin Spranzel (Sozialpädagogin, 23669 Timmendorfer Strand)
  1026. Tim Spremberg
  1027. Silke Stadelmann
  1028. Lisa Stange
  1029. Kai Starfinger-Kothe (Hamburg)
  1030. Adriane Steckhan (Bildende Künstlerin, Hamburg)
  1031. Goetz Steeger (Musiker und Autor, Hamburg)
  1032. Leman Stehn (Gesangs-Theaterpädagogin/Trainerin für konstruktive Konfliktbearbeitung/Kommunikation ind transkulturellem Lermen, Lübeck)
  1033. Reimund Stehr (Rentner, Hildeßheim)
  1034. Sarah Steidl (Studentin, Hamburg)
  1035. Günter Steigerwald (Kinder- und Jugendlichenpsychotherapeut, Hofheim am Taunus)
  1036. Ayna Steigerwald (freie Autorin, Dramaturgin, Hamburg)
  1037. Marc Stein (Student, Frankfurt)
  1038. Angela Stein-Ulrich (Kreistagsabgeordnete B90/Die Grünen, Korschenbroich)
  1039. Barbara Steinberger (Psychologin, Frankfurt)
  1040. Brenda Isabel Steinecke Soto (Choreographer & Cultural Manager, Hamburg / Medellín)
  1041. Fam. U. Steinkrug
  1042. Meno Stemmermann
  1043. Ursula Steuler (Bildende Künstlerin, Hamburg)
  1044. Dr. Maurice Stierl (University of Warwick, UK)
  1045. Tanja Stobbe (Hamburg)
  1046. Hannah Stollmayer (Hamburg)
  1047. Lukas Stolz (Developer, Hamburg)
  1048. Disorder Rebel Store (Berlin)
  1049. Silke Storjohann (Fotografin, Hamburg)
  1050. Marco Straßer (Ehrenamtlich im Asylheim, Nürnberg)
  1051. alexandra strickman (hamburg)
  1052. m stroux (Shooting back-Hamburg)
  1053. Doris Strucken (Rentnerin, Darmstadt)
  1054. Cornelia Stöber (Dipl. Sozpäd i.R., Hamburg)
  1055. Magda Stöffler (Aviation, Hamburg)
  1056. Katharina Stökl (Projektkoordination InteraXion, Berlin)
  1057. Sylke Störmer (Hamburg)
  1058. Florian Stübing (Künstler, Hamburg)
  1059. Hanne Suhr (Rentner, Hamburg)
  1060. Detlev Suhr (Rentner, Bremerhaven)
  1061. Anni Sultany (Schauspielerin, Sprecherin, Filmemacherin, Hamburg)
  1062. Géza Széchenyi (Rentner, Gyermely)
  1063. Dagmar Säger (Coach, Hamburg)
  1064. Iris Säger (Kitaleitung, Hamburg)
  1065. Simon Söhner (Schwaigern)
  1066. Miriam Söhner (Berlin)
  1067. Helge Sörensen (Leck)
  1068. Regina Sörgel
  1069. Reiner T (Leipzig)
  1070. Mohammad Tamim (Student, Stuttgart)
  1071. Martina Taylor (Freiwilligendienst "Soziale Jungs", Frankfurt am Main)
  1072. Luke Teefield
  1073. Daniel Tekieli (Student, Hamburg)
  1074. Annette Tempelmann (Kiel)
  1075. Annette Tenedini (Kauf. Angestellte, Seevetal/ Hamburg)
  1076. Gisela Terheggen (StRín a.D., Darmstadt)
  1077. Frau Elfie Teubler (Köln)
  1078. Anna Teuwen (Hamburg)
  1079. Georg Theophil (Hamburg)
  1080. Herr Julien Thiele (Sozialarbeiter Wohnungslosenhilfe, Hamburg)
  1081. Frau Elisabetta Thielen (Pensionata, MONTE)
  1082. Eva Thien (Dipl.Sozialarbeiterin, Bad Schönborn)
  1083. Christine Thimm
  1084. Markus Thomas (Lehrer, Hamburg)
  1085. Druck! Jonas Thomsen (Hamburg)
  1086. Claudia Thorn (Hamburg)
  1087. Marleen Thue (Berlin)
  1088. Katharina Thäle (ökologischer Bundesfreiwillgendienst, Berlin)
  1089. Wolfgang Thürmer (Reinbek)
  1090. Jens Tiedemann (Lehrer, Hamburg)
  1091. Stefan Tiedemann
  1092. Kollektiv Hexasxhwarz Anna Tikhonovic (Kunst- & Kulturkollektiv, Hamburg)
  1093. Cabiria Tomat
  1094. Hans Tombrink (Empfang und Beschwerdemanagement Wohnungslosenhilfe, Gifhorn)
  1095. Britta Tornow (Rentnerin, Gladigau)
  1096. Jörg Tornow (Rentner, Gladigau)
  1097. Bea Trampenau (Geschäftsführerin Antifaschistischer Erholungs- und Begegnungsstätte Heideruh, Buchholz)
  1098. r. treue (feuer&licht adhoc künstlerin (tanzkleinesleben), darmstadt)
  1099. Dr. Werner Treß (Moses Mendelssohn Zentrum, Potsdam)
  1100. Katharina Trippen (Hebamme, Hamburg)
  1101. Ana Troncoso
  1102. Frau Paula Troxler (Grafik Design, Zürich)
  1103. Stephan Tuschen (Sozialpädagoge, Bielefeld)
  1104. renate twardzik (rentnerin, hamburg)
  1105. Ursula Twenhövel (Physiotherapeutin, Kellinghusen)
  1106. Lydia Twesten (Verwaltungsfachangstellte, Winsen Luhe)
  1107. Maleen Täger (Dresden)
  1108. Lisa Täger (Berlin)
  1109. Michael Töpfer (Angestellter, sonnewalde)
  1110. Rabea Tüllinghoff (Studentin, Osnabrück)
  1111. Sibel Türker (Übersetzerin, Hamburg)
  1112. Ceren Türkmen (Wissenschaftlerin, Berlin)
  1113. Anna Ubbelohde (Kirchenmusikerin i.R., Hamburg)
  1114. Ellen Uhrhan (GRIPS Theater, Berlin)
  1115. Laura Ullmann
  1116. Heike Ullrich-Bonilla Torres (Sekretärin, Stuttgart)
  1117. Frau Maxi Unseld (OV DIE LINKE Norderstedt, 22850 Norderstedt)
  1118. Lisa Unverdorben (Migrationsberatung, Hamburg)
  1119. K. Urban (Hamburg)
  1120. Kristina Utz (Promotorin für ein Wirtschaften jenseits des Wachstums, Berlin)
  1121. Sandra Vacca (Historikerin / Museologin, Köln)
  1122. Henry Wilhelm Vagt (Referent politische Bildung, Rostock)
  1123. Susanne Vahl (Angestellte, Hamburg)
  1124. Jan Vahlenkamp (Citoyen, Hamburg)
  1125. Tanja van de Loo (Grafikerin, Optimistin, Hamburg)
  1126. Sophie Van de Vyver (Studentin, Hamburg)
  1127. Noel van den Heuvel (Student, Teil der Anti-Abschiebe-Industrie, Berlin)
  1128. Norma van der Walde (Lehrerin i.R., Buchholz)
  1129. Barbara van Holt (Sozialarbeiterin, Düsseldorf)
  1130. Josefine Vasapollo (Bürokauffrau, Hüls)
  1131. Jutta Verfürth (Gärtnerin, Witzenhausen)
  1132. Tina Vibila (Kaufm. Angestellte, Hamburg)
  1133. Sabine Vielhaben (Soz.Pädin, Hamburg)
  1134. Frau Dorothea Vienken (Privates Engagement für eine ganze Familie, Herten)
  1135. Petra Vierecke (Korrektorin, Hamburg)
  1136. Mechthild Villmow (Leb enskünstlerin, Bremen)
  1137. MA, BA Valerie Vitzthum (Aktivistin, Forscherin, Wien)
  1138. Frau Gaby Vlasics (Hamburg)
  1139. Sabine Vogel (Gewerkschaftssekretärin, Stuttgart)
  1140. Kerstin Vogelsberger (Illustratorin, Hamburg)
  1141. Andreas Vogt (Grafiker, Hamburg)
  1142. Stefan Vohs (Desiner, Frankfurt am Main/Meer)
  1143. Lisa Voigtländer (Hamburg)
  1144. Petra Volckmann (Büro, Hamburg)
  1145. Kai Vollbrecht (Diplom-Verwaltungswirt, Hagen im Bremischen)
  1146. Christian Vollpott (Bad Oldesloe)
  1147. Johanna Von Berlepsch
  1148. Johanna von Blanc (Hamburg)
  1149. Patrick von Schuckmann
  1150. Christoph Von Stritzky (Coach, Leck)
  1151. Dr Jakob von Trotha (Wissenschaftler, Braunschweig)
  1152. Urte Von Varel (Feilitzsch)
  1153. Volker Vödisch (Sozialpädagoge, Hamburg)
  1154. Michael Wachtel (Ingenieur, Hamburg)
  1155. Laura Wadden (IT-Ingenieur, Berlin)
  1156. Elsa Wagener (SPD-mitglied, Hamburg)
  1157. Franziska Wagner (Karlsruhe)
  1158. Frau Marietta Wagner
  1159. Gabriele Wagner (ehrenamtliche Begleiterin von Geflüchteten, Bremen)
  1160. Sigrun Wagner (Berlin)
  1161. Angelika Wahl (Helferkreis Asyl Worms e.V.)
  1162. Larissa Walker
  1163. Carolina Walker (Musicaldarstellerin, Hamburg)
  1164. Danièlle Wall
  1165. Denise Walter (Hamburg)
  1166. Lisa Walter (Student, Hamburg)
  1167. Noelle Walter (Husum)
  1168. Karin Walther (Bildungsreferentin, Dörverden)
  1169. Valérie Wattecamps (Marseille)
  1170. Dipl.-Sozialpäd. Katja Weber (Allrounderin, freie Künstlerin, Darmstadt)
  1171. Frau Ulla Weber (Sozialpädagogin, Hannover)
  1172. Loulou M. Weder (Hamburg)
  1173. Iris Wehberg (Kuratorin, Hamburg)
  1174. Christian Wehner (Berlin)
  1175. Paul Linus Weilandt (Promoter, Hamburg)
  1176. Regina Weiss (Bildende Künstlerin, Berlin)
  1177. Florian Weisz
  1178. Frau Sabine Weiß (Erzieherin, Hamburg)
  1179. Gavin Weiß
  1180. Esther Wendland (Rellingen)
  1181. Helga Wenger (selbständig und Rentnerin, Hamburg)
  1182. Bianca Wenzel
  1183. Johanna Werheid (Berlin)
  1184. Klaus-Dieter Werner (Keine, Hamburg)
  1185. Anna Werner (Hamburg)
  1186. Regina Werner (Angestellte, Berlin)
  1187. Nelly Wernet (Berlin)
  1188. Hannelore Weskamp (Hamburg)
  1189. Tobias Wessels (Hamburg)
  1190. Martin Westendorf (Lehrer, Berlin)
  1191. Knut Weuste (Leichlingen)
  1192. Brigitte Wever (Baldham)
  1193. Timo Wewetzer (Anlagenmechaniker, Hamburg)
  1194. Hans-Peter Weymar (Dokumentar-Filmemacher, Hamburg)
  1195. Carolin Wiedemann (Journalistin, Berlin)
  1196. Regina Wiegard (Erzieherin, Hamburg)
  1197. Wiegels Lara Wiegels (Studentin/Sozialarbeiterin, Hamburg)
  1198. Gabriele Wiemeyer (Bildungsreferentin, Göttingen)
  1199. Daniela Wiese (Sozialpädagogin, Hamburg)
  1200. Dr. Harald Wieser (Journalist, Hamburg)
  1201. anina wiggert
  1202. Carmen Wilckens (Vorstand Westwind Hamburg e.V., Hamburg)
  1203. Waldtraut Wilke
  1204. Gode Wilke (Systemischer Berater, Künstler, Hamburg)
  1205. Cand. mag. Philosophie Marc Wilkins (Musician / translator, Berlin)
  1206. Kathrin Willemsen (Oranienburg)
  1207. Olaf Willuhn (Teamleiter AFS Interkulturelle Begegnungen e.V., 22949 Ammersbek)
  1208. Helene Windolph (Hamburg)
  1209. Herr Tilman Winter (Hamburg)
  1210. Leon Witte (Hamburg)
  1211. Veranstalter Vincent Wittif (Veranstalter / DJ, Hamburg)
  1212. Michael Wittmann (Freiburg)
  1213. Jan Wittmann (Stellv. GF, Hamburg)
  1214. Stephanie Woitek (Ingenieurin, Düsseldorf)
  1215. Silvia Wojczewski (Frankfurt am Main)
  1216. dagmar wolf (rentnerin, bochum)
  1217. Jorden Wolf (Schüler, Hamburg)
  1218. Nina Wollner (Dipl. Designerin, Hamburg)
  1219. Bianca Wolter
  1220. Rainer Woltmann (Rentner, Giessen)
  1221. Frau Christine Worch (Leiterin NGO-Projekt, Hamburg)
  1222. Janine Worg (Hamburg)
  1223. Marie Wormit (Hamburg)
  1224. Anna Wuhnsen (Kiel)
  1225. Frau Brigitte Wulff (Ergotherapeutin, Hamburg)
  1226. Nils Wulff (Handwerker, Hamburg)
  1227. Frau Irm Wundenberg (Kunsterzieherin, Hamburg)
  1228. Valerie Wächter
  1229. christel wöhler (Hamburg)
  1230. Frau Brigitta Wöstefeld (Warstein)
  1231. Melanie Wüsten
  1232. Gunda Wütschner (Journalistin, Hamburg)
  1233. Emine Yerlikaya (Angestellte, Hamburg)
  1234. Canan Yildirim (Bildungsreferentin, Hamburg)
  1235. Christina Yildiz (Sozialarbeiterin, Hamburg)
  1236. Lawrence Zammitti (Auszubildender, Hamburg)
  1237. Ingrid Zandersons (Erzieherin, Hamburg)
  1238. Markus Zarbock (Dipl.-Kfm., Hamburg)
  1239. Liliana Zart Jacques (Sozialpädagogin, Hamburg)
  1240. Oliver Zenglein (Netzwerker, München)
  1241. Peter Zenker
  1242. Chris Zepernick (Geschäftsführer, Hamburg)
  1243. Dr. Brigitte Ziehlke (Sozial- und Erziehungswissenschaftlerin, Hamburg)
  1244. Manfred Zieran (Stadtverordneter für ÖkoLinX-Antirassistische Liste, Frankfurt)
  1245. Melanie Zimmermann (Dramaturgin Kampnagel, Hamburg)
  1246. Hannah Zimmermann (Wissenschaftlerin, Politische Bildungsarbeit)
  1247. Ute Zimmermann (Hannover)
  1248. Oliver Zimprich (Hamburg)
  1249. Joachim Zoepf (Musiker, Erftstadt)
  1250. Dominik Zorn (Sozialarbeiter, Hamburg)
  1251. Tilman Zschach (Kraftfahrer, 24326 Nehmten)
  1252. Bruno Zweifel (Basel)
  1253. Idil Üner (Hamburg)
  1254. Sevgi Ünver (Hamburg)